Lokomotiva Liberec - Karlovy Vary 3:0 (20, 10, 14)

Do úvodu nastoupily hráčky Liberce poněkud vlažně a na první pohled dlouho nebylo jasné, které družstvo je papírově silnější. V koncovce setu však přišly dva úspěšné bloky, které jakoby liberecké hráčky pěkně nažhavily. Od začátku druhého setu se ujaly vedení a převaha na hřišti se projevila také na skóre, po patnácti minutách skončil druhý set vítězstvím Liberce 25:10. Ani ve třetím setu se nekonalo žádné drama, volejbalistky Lokomotivy si s přehledem pohlídaly vývoj třetího setu a v celém utkání zvítězily 3:0.

Sestava: Kučerová, Nováková, Macenauerová, Chválová, Střižíková, Škoudlilová.

Lokomotiva Liberec - Karlovy Vary 3:0 (16, 12, 18)

Druhé utkání zahájila Lokomotiva v pozměněné sestavě a úvod zápasu nenechal nikoho na pochybách o tom, kdo zvítězil v prvním utkání. I přes několikabodový výpadek v liberecké koncovce zvítězila Lokomotiva devítibodovým rozdílem.

Ve druhém setu se na liberecké straně zlepšil servis, několikabodovými šňůrami potrápily karlovarské hráčky například blokařky Ostrá a Drahoňovská, a celý set tak skončil ve prospěch Liberce 25:12. Třetí set měl podobný vývoj jako předchozí hra, kromě krátkého výpadku Libereckých ve střední části setu. Liberec si tak podruhé došel pro výhru 3:0 a celkově si tak za dvě výhry mohou připsat v tabulce šest bodů.

Sestava: Pražáková, Drahoňovská, Berková, Ostrá, Střižíková, Nováková.