Ve Vysokém Mýtě se konalo mistrovství České republiky, kterého se zúčastnili také čtyři závodníci z BFC Liberec. Miroslav Sochor, Zdeněk Černý, Aneta Kučerová a Michaela Kerlehová. Všichni čtyři jmenovaní startovali v disciplíně low-kick.

K prvnímu zápasu nastoupil Miroslav Sochor ve váze + 91 kg. Počátek zápasu se vyvíjel jasně ve prospěch Sochora, ale bohužel byl ve druhém kole zasažen do kolena a již nebyl schopen zápas dokončit.

Úspěšnější byl v této váze Zdeněk Černý, který si svým vítězstvím K.O. nad ústeckým Perebzďákem zajistil postup do dalšího kola. V dalším zápase měl velmi slibný počáteční nástup, byl však rovněž zasažen do nohy, a tak byl zápas v závěru druhého kola ukončen pro jeho zranění.

Dalším zápasem bylo semifinále žen do 70 kg, ve kterém startovala Aneta Kučerová. Hned v prvním kole Aneta poslala soupeřku do počítání a její převaha pokračovala po celý zbytek zápasu. Vyhrála 3:0 na body a postoupila k boji o zlato. Vybrané finálové zápasy se konaly formou gala večera, ke kterému nastoupila se Smetánkovou z Chrudimi. Aneta s přehledem přebírala a kontrovala soupeřčin útok, v posledním kole usadila soupeřku svým push-kickem na podlahu ringu. Vyhrála s přehledem 3:0 a vezla si domů titul mistryně republiky.

K poslednímu zápasu nastoupila Michaela Kerlehová, jako nová vycházející hvězda klubu, která bojovala rovněž ve finálovém zápase gala večera. Předčila soupeřku a po perfektně odvedeném výkonu, který předvedla i se zraněnou nohou 3:0 na body.

Jak telefonicky potvrdil trenér reprezentace Dušan Macák, již brzy Kerlehovou počítá do A týmu reprezentace. Pro liberecké závodníky to byly první závody, které absolvovali bez trenéra Martina Berky, který se nemohl účastnit kvůli profi zápasu o titul mistra republiky. Proto patří dík trenéru Dušanu Macákovi a Janu Aronovi.