Libereckou TJ Lokomotivu reprezentovalo devět závodníků. Mistrovský titul má tak synchronní pár Karolína Dolejšová a Eliška Patrmanová. Třetí místo patří také libereckým Elišce Bretschneiderové a Viktorii Kolnerové.

V soutěži jednotlivkyň si třetí místo vyskákala Sandra Opalecká. Do finále se probojovaly také Veronika Tomšů (7. místo) a Eliška Patrmanová (10.)

Mezi žáky měla Lokomotiva jediného zástupce Kryštofa Bäumelta. Odjížděl s ambicemi na zisk titulu, ale v závodě nezvládl první sestavu a bylo po nadějích. V soutěži družstev vybojovalo družstvo Lokomotivy ve složení Dolejšová, Opalecká, Patrmanová a Bäumelt výborné druhé místo.

„S výsledkem jsem spokojený, protože jsou vidět další talentovaní závodníci, kteří se dokáží prosadit na soutěžích. Vedle Zity Frydrychové a Matěje Exnera, kteří budou v příštím roce bojovat o body na světových pohárech, tak vyrůstají v Liberci závodníci s ambicemi na juniorskou reprezentaci,“ uvedl Miroslav Patrman z liberecké Lokomotivy.

Výsledky žákyně: 1. Bubeníková Iva (SKGT Litoměřice), 2. Solanská Kateřina (Rožnov pod Radhoštěm), 3. Opalecká Sandra (Lokomotiva Liberec),.. 7. Tomšů Veronika, 10. Patrmanová Eliška, 13. Dolejšová Karolína, 17. Kolnerová Viktorie, 22. Bretschneiderová Adéla, 23. Irová Lucie, 26. Toločková Zuzana (všechny Lokomotiva Liberec).

Žáci: 1. Sult Adam (Rožnov pod Rad.), 2. Herzig Marek (Aero Odolena Voda), 3. Havelka Zdenek (Sokol Olomouc),.. 8. Baumelt Kryštof (Lokomotiva Liberec).