SKST Liberec B - Libín Prachatice A 10:4

Body: Borůvka L. 3, Protiva a Borůvka J. 2, Masák 1, 2x čtyřhra.

Bez kapitána Giretha nastupoval Liberec do utkání. Domácí čekli tuhý průběh utkání, proto nastupovali s respektem k soupeři. Čtyřhry ale ukázaly, že se nemusí soupeře tolik obávat. Bratři Borůvkové smetli ze stolu Němce s Kaštánkem a náhradník Protiva spolu s Masákem překvapivě přemohli Zaunmüllera s Kašparů. V první sérii dvouher podlehl v druholigové premiéře Protiva dobře hrajícímu Kašparů. Další hráči ale svou úlohu zvládli a domácí se ujali vedení 5:1. Kašparů si připsal další bod s Masákem.

Poslední naději hostům sebral Protiva výhrou nad jedničkou hostů Zaunmüllerem. Lukáš Borůvka nenašel v utkání přemožitele a jeho bratr Jakub selhal pouze s Němcem, když mu neseděla rozháraná hra soupeře. Masák neudržel tempo s Zaunmüllerem, a tak desátý bod přidal svým druhým bodem Protiva a domácí se tak těšili z celkového vítězství 10:4. Porážku neunesl hostující Kaštánek, který při utkáních hrubě urážel soupeře a vrcholem bylo zběsilé nakopnutí zdi, po němž s bolestivou grimasou hráč několik minut nemohl hrát.

SKST Liberec B - Tatran Sedlčany A 9:9

Body: Borůvka L. 4, Borůvka J.3, Masák 2, Mejsnar 0.

O remíze rozhodli především bratři Borůvkové, které doplnil dvěma body Masák. Debutující Mejsnar vyšel bodově naprázdno, když třikrát smolně prohrál v pěti setech. Celkově vyhráli hosté sedm utkání z devíti až v rozhodujícím setu. Za hosty nenaplnil očekávání Pejša, od kterého se očekávalo více než jeden bod. Nejlepším hráčem hostů se tak stal spolehlivý Faktor se třemi body.