Liberec - Sokol Nusle 53:58 (22:22, 31.36, 47:56)

Nusle hrály bez ligových pendlů a Liberec byl v úvodu lepším týmem a v 16. minutě Lokomotiva vedla 31:24, ale pak přišel její kolaps a bylo otočeno na 49:34.

Liberecké hráčky přešly na zónovou obranu, výborně bránily a dovolily soupeři v poslední čtvrtině vstřelit jen dva body.

Přesto to nestačilo, protože domácí hráčky měly velké problémy prosadit se v útoku (poslední čtvrtina 6:2).

Body: Nehasilová 17, Z. Prchalová 12, Nováková 6, Chaloupková 6, Choutková 5, Tomková 4, Fejfarová 2, S. Prchalová 1, Vondráčková, Kvítková, Krejbichová - Pivná 18, Jandová 9, Ondráčková 8. Fauly: 21:23, TH: 24/18:17/15, trojky: 3:2.

Liberec - Aritma Praha 40:68 (13:14, 23:31, 34:46)

V I. čtvrtině hrály Liberecké naprosto vyrovnanou partii, ve druhé získal soupeř mírný náskok. na začátku druhého poločasu Lokomotiva náskok stáhla, ale ke konci III. čtvrtiny hosté vedli o 12 bodů.

Liberecké opět zahrály v prvních třech čtvrtinách slušně v obraně, kdy soupeře držely každou čtvrtinu na patnácti bodech, ale vůbec se nedokázaly prosadit střelecky. V závěru Liberec hrál vabank, prostřídal sestavu a poslední čtvrtinu prohrál 6:22.

Body: Nehasilová 11, Fejfarová 8, Choutková 6, Chaloupková 6, S. Prchalová 2, Nováková 2, Kvítková 2, Krejbichová 2, Tomková 1, Vondráčková, Křížová - Vodičková 16, Husníková 11, Junková 10. Fauly: 19:23, TH: 28/14:23/21, trojky: 0:3.

„Kromě utkání s Nuslemi, které jsme měly vyhrát, jsme se nedokázali střelecky prosadit přes 50 bodů. Obranu máme relativně dobrou, ale v útoku se pod tlakem nedokážeme prosadit. Na trénincích se obranu snažíme ještě vylepšovat, abychom na útočící hráčky vytvořili tlak. Bohužel to asi není stejně dostatečné, v zápasech hrají soupeři tvrději a agresivněji,“ potvrdil trenér Pavel Richtr.