Po dvou vítězstvích Liberce, které se uskutečnily na palubovce pod Ještědem, se čtvrtfinálová série přesunula do Frýdku-Místku. "Soupeř nám už v posledním utkání základní části ukázal, že k sérii play off musíme přistoupit na 100 procent. My musíme holky pochválit, všechna utkání odehrála disciplinovaně a v plném nasazení," uvedl kouč, jehož tým začne semifinále 3. dubna doma. Na soupeře čeká.

„Ve třetím setu jsme si nechaly utéct začátek, ale na konci jsme zabraly a vyhrály ve třech setech. Jsme šťastné za vítězství v sérii a už vyhlížíme soupeře v semifinále,“ prohlásila liberecká kapitánka Veronika Dostálová.

„Rozloučily jsme se pěkným výkonem, bohužel jsme nedokázaly vytěžit více. Holky předvedly, že mají potenciál a ten využily,“ litovala Alexandra Dedková, trenérka TJ Sokol Frýdek-Místek.

Extraliga volejbalistek, čtvrtfinále, 3. zápas:

TJ Sokol Frýdek-Místek - VK Dukla Liberec 0:3 (17:25, 9:25, 22:25)

Rozhodčí: Ištvanech, Peloušek. Diváků: 80. Konečný stav série: 0:3
Frýdek-Místek: Hadáčková, Navrátilová, Ulumbelashvili, Mitrega-Mamica, Šnellyová, Petrová, libero Teperová. Střídaly: Kavková, Tkáčová, Radulović, Diatková.
Liberec: Šulcová, Kohoutová, Skrypak, Nová, Bartošová, Kvapilová, libero Dostálová. Střídaly: Šotkovská, Blažková, Kolářová, Dubianska, Kojdová, Nečasová.