Liberec připsal patnáctou výhru, tabulku vede s tříbodovým náskokem před mistrovským Karlovarskem, které má ale jeden zápas k dobru.

„Jsme rádi za tři body. Kluci byli soustředění. Tři body máme doma. Nemám k tomu co říct. Chtěl bych jenom poděkovat hráčům a pochválit, snad takto budeme pokračovat i v novém roce,“ řekl trenér domácích Martin Demar.

Rovněž liberecký kapitán Lukáš Ticháček byl za tříbodový zisk rád. "Jsme rádi za vítězství 3:0, protože to byl poslední zápas v tomto roce. Někteří kluci už odjíždějí na Vánoce, mají sbalená auta, takže ty zápasy jsou vždycky hrozně těžké. Takže jsem rád, že to takto dopadlo a teď už jenom všem přeju hezké Vánoce,“ prohlásil.

Jak viděl zápas jeho ostravský protějšek Vojtěch Vašíček? „První dva sety jsme s Duklou drželi krok, ale ve třetím setu nás Dukla zatlačila servisem. Dobře blokovali a my jsme s nimi nedokázali držet krok.“

"Družstvo jsem pochválil za první dva sety, za bojovnost a věci, které jsme chtěli, ale ne vždy dodrželi. Je to trochu frustrující stále prohrávat, ale snažíme se držet. Musíme dále pokračovat,“ dodal ostravský trenér Richard Vlkolinský.