V Německu skončil druhý překvapivě litevský jezdec Martins Svillis (Mitsubishi) a třetí Ruben Zeltner (Mitsubishi).

Čtrnáctou příčku v absolutním pořadí získala se stejným vozem posádka Tošovský Král a šestnáctou navrátilec Štěpán Vojtěch se staronovým spolujezdcem Michalem Ernstem s vozem Škoda Fabia S2000. Ti byli zároveň třetí ve třídě. Šestatřicátí absolutně a vítězové třídy se stali Přepeřští Brož s Neoralem na Škodě Felicia Kit Car.

Zítra, v neděli 21. října, se v okolí Vsetína uskuteční závěrečný mistrovský rallysprint. Mezi více jak sto posádkami se objeví i několik dvojic z Liberecka. Hudebníka Daniela Landu povede po erzetách Josef Král, Frýdlantští Zimmermann se Zalabákem pojedou o titul ve třídě s vozem Renault Clio R3.

Na startu se objeví D. Laurent a také Václavík s Hájkem s vozem Škoda Fabia. O medaili ve své třídě se také popere rodačka z Osečné zpěvačka a herečka Olga Lounová. Mezi největší favority na vítězství patří Odložilík, Jakeš (oba Škoda Fabia S2000), Tlusťák (Mistubishi WRC), Tomaštík (Subaru WRC), Mikuláštík (Octavia WRC) a Sýkora (Mitsubishi). Naopak neodstartuje již jistý absolutní mistr Tomáš Kostka.