V maďarském Szegedu se konal Světový pohár v kick-boxu, kterého se společně s českou reprezentací účastnila i liberecká Aneta Kučerová. Aneta startovala v disciplíně low-kick, ve kterém získala čtrnáct dní před pohárem zlato na mistrovství republiky.

Do prvního zápasu byla nasazena rovnou s domácí závodnicí, přesto si s ní dokázala poradit. Zápas byl plný výměn a kolo od kola nabíral na tempu. Aneta s přehledem přebírala soupeřčin útok, především low-kicky. Největší zlom však přišel ve třetím kole, kdy soupeřku tvrdě zasáhla zadním úderem, po kterém se byla schopna už jen po zbytek zápasu bránit. Takže vítězství 3:0 na body putovalo na stranu Anety a zajistilo jí postup do finále.

Ve finálovém zápase se střetla s kvalitní polskou závodnicí. Polka byla spíše boxerka, takže vsázela hodně na ruce. Proto musela Aneta v tomto nelehkém zápase více taktizovat a hodně se pohybovat po ringu. Zápas se vyvíjel dosti vyrovnaně, bohužel bylo vítězství o jediný bod přiřčeno o něco zkušenější soupeřce. Přesto liberecká závodnice předvedla krásný zápas a obsadila pěkné 2. místo.