Roman Jebavý bude hrát Davis Cup  

Liberec - Tenista Roman Jebavý, hráč LTK Liberec si zahraje Davisův pohár. Reprezentační kapitán Jaroslav Navrátil vybral Romana na základě výsledků ze čtyřhry, protože je v současnosti nejlepším českým deblistou. Roman se představí na antuce v nizozemském Haagu, kde Česko ve dnech 15. - 17. září hraje Davis Cup o záchranu. V nominaci je vedle Veselého, Pavláska a Rosola. Jebavý bude hrát čtyřhru s Veselým.

Tenisté ST Most hrají finále I. ligy v Liberci  

Liberec - LTK Liberec B obsadil v hrané skupině C I. tenisové ligy druhé místo za vítězným ST Most. Na dvorcích U jezírka porazil Liberec v posledním zápase 6:3 SC Ostrava zásluhou bodů Süče, Majšajdra, z dvouher i čtyřky i tří bodů žen Kunčíkové a Slovenky Juhászové. Předtím LTK LIberec porazil 7:2 Slovan Kladno a podlehl 4:5 OAZA Praha. 

BFC Liberec řádil v Olomouci  

Liberec - Šest zápasníků BFC Liberec startovalo a vedlo si výborně v utkání Ligy K-1 v Olomouc. Shrnuto a podtrženo: šest zápasů - šest výher. A trenér Berka Fight Centra Liberec Martin Berka jen zářil. 

Jako první z Libereckých nastoupil Antonín Nygrín v juniorech do 71 kg. „Na to, že Tonda dlouho nestál v ringu, protože byl mimo republiku a šel o váhovou kategorii výš, vedl si celkem dobře,“ zhodnotil trenér Berka. Poradil se soupeřem z Brna a vyhrál 3:0 na body. Erika Stoneva v K1 juniorek do 56 kg vyhrála K. O. po otočce do břicha. Martin Pala K1 -63,5 muži po jasné dominanci v ringu vyhrál na body 3:0. V mužích Jaroslav Krejčí (-75 kg) po prvním kole prohrával, ale další dvě kola zabral a vše obrátil ve svůj prospěch.
V mužích Jaroslav Panuscik (-86 kg) celý zápas držel pod kontrolou a do knock outu zbýval jen kousek. Zápas skončil na body pro Panuscika. Alexander Stomatov v mužích do 71 kg vyhrál 3:0. „Prokázal velký talent, o kterém ještě hodně uslyšíme,“ chválil šéf BFC.

BFC v nejbližších dnech čeká Evropský pohár, který se bude konat v Praze a je vždy výborně obsazen. Potom přijde na řadu listopadový Night of Warriors, který se koná v liberecké Home Credit Areně.