Přestože Kondory opět sužují zdravotní problémy, způsobené nyní chřipkou, tentokrát se prosadili a připsali si vítězství o čtyři body. Také bylo na čase. „Hráli jsme s větší agresivitou a chodili důrazně za doskoky, i když soupeř byl vyšší. Chválím kluky za velké nasazení," uvedl trenér Jan Pastýřík.

Kondoři Liberec - Sokol Vyšehrad 77:73 (12:17, 40:30, 62:48)

Liberec zahájil aktivně a dobře. Jenže dobrý pohyb v obraně nebyl podpořen útočně, protože v útoku a hlavně střelbě propadli. Sokol tak vedl, ale Kondoři ve druhé čtvrtině ke kvalitní obraně přidali i rychlé protiútoky, skóre obrátil a vedl o 10 bodů do poločasu. Ve třetí čtvrtce Liberečtí ustáli tlak soupeře a stále byli v náskoku. Pět minut před koncem, kdy vedli o čtrnáct bodů, se přestalo dařit a Pražané začali dotahovat. To již na palubovce nebyl vyfaulovaný Hojdar a navíc čtyři další hráči dohrávali se čtyřmi osobními chybami. Nakonec náskok bojovní Kondoři udrželi bez větších potíží.

Body: Němeček 19, Bím 15, Bárta 9, Raabe 9, Hojdar 9, Bartel 8, Vaněk 8 - Štěrba 19, Fait 13, Rozkot 10. Fauly: 27:21, TH: 14/9:25/20, trojky: 6:5.