Malcová si odvezla zlato za čtyřhru dívek a bronz za dvouhru. Natálie Slabá a Eliška Šoljaková sice na větší úspěch nedosáhly, ale ani ony nezklamaly.

Smíšenou čtyřhru Malcová nehrála a oběma dalším dívkám se dařilo částečně. Šoljaková se Šoberem (SKB Č. Krumlov) prohráli hned v prvním kole, Slabá se Šolarem (TJ Montas Hradec Králové) se dostali o kolo dál.
Slabá ve dvouhře zvládla koncovku 1. kola s Kropáčkovou (So Radotín Meteor Praha) a porazila ji 21:17 a 21:19, ale na Jirákovou z Hořovic už nestačila. Šoljaková prohrála v prvním kole s Osičkovou (Astra ZM Praha), ale aspoň si spravila chuť prvním vítězstvím na republikovém turnaji nad Mikešovou (SKB Č. Krumlov) 21:18 a 21:11. Malcová sice nepotvrdila své nasazení hráčky č. 1, nicméně semifinálová prohra s Kortusovou (SK Dobrá Voda) 11:21, 15:21 znamenala třetí místo a bronzovou medaili.

Vrchol turnaje pro liberecký klub přišel na konec. Slabá a Šoljaková si vybraly smůlu ve druhém kole, když po dobrém výkonu prohrály s párem Radotín Meteor Praha Kratochvílová - Paterová dvakrát 19:21, zato Malcová s Fišerovou (Super Stars Most) porazily v semifinále nasazené jedničky Krulovou a Skýpalovou (Badminton Sharks Brno / Sokol Růžďka) 21:18 a 21:11 a ve finále pak druhý nasazený pár Skařupová - Soukupová (SK Badminton Přerov / Badminton Rychnov n. K.) 21:19 a 21:15 a bylo z toho jejich první společné vítězství na republikovém turnaji, na kterém startovalo celkem 31 dívčích párů.

Tyto dobré výsledky jsou dobrou motivací pro budoucí Mistrovství ČR kategorie do 13 let, které bude pořádat v prosinci Badmintonový klub Technické univerzity v Liberci.