PÁTEK 25. ŘÍJNA

FORTUNA:LIGA: Jablonec – Teplice (18.00).

SOBOTA 26. ŘÍJNA

DIVIZE: Velké Hamry – Horky nad Jizerou, Arsenal Česká LÍpa – Slaný (14.30).

Krajský přebor: Slovan Frýdlant – FK Železný Brod (10.30), Višňová – FK Turnov, Rovensko pod Troskami – Hrádek nad Nisou 1910, FC Nový Bor – FK Jiskra Mšeno-Jablonec n. N., Stráž pod Ralskem – TJ Desná, Spartak Chrastava – TJ Doksy (vše 14.30).

I. A třída: Ruprechtice – Rynoltice, Krásná Studánka – Hejnice (10.30), FC Pěnčín (JN) – Jenišovice, Košťálov/ Libštát – Bílý Kostel nad Nisou, Pěnčín (LI) – FC Lomnice nad Popelkou, Jívan Bělá – TJ Sokol Doubí (14.30).

I. B třída západ: Jiskra Vratislavice nad Nisou – TJ Lokomotiva Česká Lípa (10.30), Slovan Vesec – TJ Doksy, Tatran Jablonné v Podještědí – TJ Slavoj Dubá (14.00), SK Žibřidice – FK Cvikov (14.30).

I. B třída východ: TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín – Lučany nad Nisou (13.30), Sokol Bozkov – FK Přepeře B, Sokol Jablonec nad Jizerou – Sokol Držkov (hřiště Rokytnice n. J.), Sokol Plavy – TJ Velké Hamry B (14.30).

Okresní přebor: Svor – Lindava, Holany – H. Police, Kravaře – Sosnová (15).

Okresní soutěž: Zahrádky – V. Bukovina, Brniště – Cvikov B, Kunratice – Mimoň B (12).

OKRESNÍ SOUTĚŽE:

JABLONEC N. N.:

Okresní přebor: Hodkovice B – FK KOVO, Mšeno B – Radčice, Kokonín – Jenišovice B, hřiště Malá Skála, Železný Brod B – Držkov B (14).
Okresní soutěž: Plavy B – Kořenov (13.00), Nová Ves – Smržovka B, Lučany B – Jos efův Důl (14.00).

LIBEREC:

Okresní přebor: Dolní Řasnice – Raspenava, Machnín – Stráž n. N. , Dětřichov – Chotyně, Osečná – Frýdlant B (14.30).
Třetí třída, skupina jih: Nová Ves B – Český Dub, Rozstání B – Václavice (14.00) Zdislava – Mníšek, Vratislavice B – Krásná Studánka B (14.30).

ČESKÁ LÍPA:

Okresní přebor: Zákupy – Kravaře (14.00), Dubnice – Stružnice, H. Police – Skalice, Lindava – Jestřebí/Dubá, Dubice – Sosnová (14.30).
Okresní soutěž: N. Oldřichov – Pertoltice, Zahrádky – Doksy (11.30), Mimoň B – Tuhaň (14.3O).

NEDĚLE 27. ŘÍJNA

Krajský přebor: Skalice u České Lípy – FK Sedmihorky (10.30).

I. A třída: Horní Branná – Mimoň (14.30).

I. B třída západ: Sokol Rozstání – FC Kamenice (14.00), Stráž nad Nisou – Nová Ves, SK Spartak Žandov – VTJ Rapid Liberec (14.30).

I. B třída východ: Jiskra Harrachov – SK Semily, Hodkovice nad Mohelkou – Spartak Rychnov, Studenec – Spartak Smržovka (14.30).

OKRESNÍ SOUTĚŽE:

JABLONEC N. N.:

Okresní přebor: Malá Skála – Tanvald (14.00).

LIBEREC:

Okresní přebor: Hrádek B – , Rynoltice, Bílý Kostel B – Višňová B, Chrastava B – Nové Město (14.30).

Třetí třída, skupina jih: Vesec B – Hlavice (14.30).

ČESKÁ LÍPA:

Okresní přebor: Bukovany – Svor, Polevsko – Holany (14.30).

Okresní soutěž: Noviny – Okna (14.00), V. Valtinov – V.Bukovina, Cvikov B – Loko Č. Lípa B, St. Šachov – Brniště (14.30).