Na turnaj se přihlásilo přes 30 párů juniorek a podobný počet juniorů. Samotný turnaj absolvovalo 24 dvojic z každé kategorie. Představily se jak hráčky extraligových juniorských týmů v šestkovém volejbalu (Olymp Praha, Loko Plzeň, Královo Pole Brno ad.), tak i specialistky na beachvolejbal. Favoritem byly juniorské reprezentantky ČR z Olympu Praha Pilátová a Třešňáková,

Po úvodních skupinách, v kterých byly vždy tři páry, se týmy podle výsledků ve skupinách nasadily do pavouka, kde už se hrálo systémem KO. Tři ze čtyř vratislavických párů narazily na své cestě turnajem na dvojici specialistek Dostálová Chmelařová, a pokaždé s nimi prohrály. Z vratislavických týmů se nejlépe umístily Lůca Pokorná a Terka Stašáková, které prohrály těsně před semifinálem.

Celkově se dvě dvojice umístily v první desítce, což je veliký úspěch vzhledem k libereckým plážovým podmínkám.

Konečné pořadí: 1. Barbora Pilátová, Hana Třešňáková, 2. Majda Dostálová, Anna Faunová, 3. Nicole Dostálová, Eliška Chmelařová, 5. 8. Lůca Pokorná, Terka Stašáková, 10. Teri Kvapilová, Sára Košatová, 13. Péťa Charyparová, Ani Bartoňová, 21. Adri Glaserová, Nikol Patzaková.