Barvy Judoclubu Liberec hájili Tomáš Binhak (55 kg), Václav Žemla (60 kg), Karel Buriánek (60 kg) a Kristián Reiniš (66kg).

Tomáš Binhak je dorosteneckým reprezentantem ve váze do 50 kg, který se pohybuje v první pětce světových tabulek IJF (International judo federation). Všechny soupeře bez zaváhání porazil před časovým limitem a suverénně zvítězil.

Žemla nestačil ve finále na zlínského Kováře a obsadil tak po přesvědčivém výkonu druhé místo. Buriánek po zaváhání v základních bojích podlehl Gregarovi z České Třebové a i když všechna další utkání vyhrál, stačilo to pouze na třetí příčku.

Velkou radost udělal trenéru Malinkovi Kristián Reiniš, který sice nezvládl finálové utkání, ale který věkem dorostenec je schopen dojít v kategorii juniorů až do finále. „To je velký příslib do budoucna," konstatoval jeden z trenérů Judoclubu Liberec Pavel Kytýr, který pogratuloval Barboře Rožňové k třetímu místu. „Bára na sklonku roku ukončila závodní kariéru, ale dostala chuť si ještě zasoutěžit. Chci zároveň poděkovat klukům za vzornou reprezentaci a šéfovi Judoclubu Liberec Lukáši Urbanovi za perfektní podmínky, v nichž se naši borci připravují na vrcholné soutěže," dodal Kytýr.