Dvorce LTK U Jezírka budou hostit skupinu A, ve které se domácí tým postupně střetne s TC Hradec Králové, Realsportem Nymburk a s Valašským Meziříčím.

Mostecký klub bude od 7. do 9. září pořadatelem B skupiny, ve které se domácí B tým utká s Mariánskými Lázněmi, Škodou Plzeň a TC Brno. Vítězové obou skupin vybojují 10. září v Liberci semifinálový souboj, další dvě skupiny první ligy se hrají v Praze na kurtech TK Neridé a Hamru. Liberec bude i dějištěm finálového souboje.

Druhé týmy ze skupin soutěž ukončí, celky na třetím a čtvrtém místě čekají zápasy o udržení. Většina týmů první ligy počítá se zahraničními posilami.

Mostecká Severočeská zná i los svého A. týmu v elitní osmičlenné extralize, kterou řídí Asociace extraligových klubů a která se odehraje před Vánoci v halách. Tým Mostu čeká 11. prosince předkolo v Říčanech se silným týmem domácí Oázy.
Vítěz zápasu postoupí do tříčlenné semifinálové skupiny v Říčanech, kde se střetne se Spartou a I. ČLTK Praha. Poražený z předkola nastoupí 12. prosince v Praze k zápasu o 7. místo s poraženým týmem z druhého předkola mezi Pardubicemi a Jihlavou. Vítěz toho souboje bude hrát semifinálovou skupinu v Prostějově proti domácímu Agrofertu a Přerovu.

Finále extraligy bude 16. prosince hostit stejně jako loni hala v Říčanech. Poslední extraligový tým by měl nastoupil 13. prosince v pražské baráži proti vítězi první ligy z Liberce. Loni se baráž kvůli nezájmu nejlepších prvoligových týmů nehrála.

Jaroslav Přibyl