Rakovník – Liberec 3:0 (14, 20, 23)

První set byl jednoznačně v režii domácích, kterým se dařilo ve všech herních činnostech. Druhý set Rakovničtí soupeři odskočili hned na začátku a poté si náskok drželi, bezpečně ztrátovali a v klidném tempu dovedli set do vítězného konce.

Ve třetím setu domácí opět odjeli Lokomotivě a zdálo se být rozhodnuto: Ale ztráta koncentrace dovolila hostům set zdramatizovat a dovést až do koncovky, v níž měl více štěstí Rakovník.

Rakovník – Liberec 3:0 (23, 23, 21)

Druhý zápas začal hodně zvláštně. Po odehrání několika málo balónů, kdy rozhodčí všechny sporné míče přiřkl domácím, ruply nervy libereckému nahrávači a začal sprostě nadávat rozhodčímu. Nepřestával, ani když byl za červenou kartu vyloučen, a proto ho rozhodčí vyloučil do konce zápasu. Bohužel pro Liberec to byl jediný nahrávač a hosté začali improvizovat.

Hráli jednoduše, ale na značné riziko. Došlo také trochu k podcenění ze strany domácích a začal boj o každý bod. Rakovničtí měli stále na svého soupeře navrch, ale vždy svými chybami a hodně agresivní hrou hostů se první dva sety rozhodovaly v koncovce, kde byl opět lepší rakovnický tým. Ve III. setu se vedení přelévalo ze strany na stranu, a když přišel druhý technický time, domácí si vytvořili rozhodující náskok a utkání dovedli do vítězného konce.