Jan Slatinský a Mirko Šída z oddílu badmintonu VSK Slavia TU Liberec si tento turnaj zapíší mezi úspěšné, protože Slatinský si přivezl bronz za třetí místo ve smíšené čtyřhře a pak oba společně získali stříbro za druhé místo ve čtyřhře. Startovalo 110 účastníků.

Ve smíšené čtyřhře prohrál Šída s Maixnerovou (Astra ZM Praha) s dvojicí Astry ZM Praha Gregor Klusoňová.

Slatinský měl za partnerku Pilařovou (Chemička Ústí) a na cestě do semifinále porazili postupně dvojice Hamáček Fričová (Montas Hradec Králové/ Proboštov), domácí pár Myšák Brečkayová a poté i nasazený třetí pár, další domácí pár Zahrádka Maixnerová. V boji o finále pak podlehli o dva míče pozdějším vítězům, dvojici Král Jeřichová (Sokol Židlochovice/ Super Stars Most) 19:21, 21:12 a 19:21.

V soutěži jednotlivců postoupil Šída mezi nejlepších 16, když nejprve porazil Chmelaře (Montas Hradec Králové) a Vodičku (Hamr Praha), ale pak podlehl Richtrovi (BK 73 DELTACAR Benátky), všechny zápasy odehrál na tři sety. Slatinský nejprve porazil Mazúra (SK Prosek Praha), na nasazenou trojku Kurze (Astra ZMZ Praha) však už nestačil.

Předpoklad nasazeného páru číslo dvě potvrdili Slatinský a Šída ve čtyřhře. Jedinou komplikací v jejich postupu byl třísetový semifinálový zápas s dvojicí USK Plzeň Louda Voráč.

Finále se jim však už tak dobře nevyvedlo, na pár Mazúr Šelong (Slavoj Český Těšín/ Orlová Lutyně) nenašli recept a skončili druzí.