V Harcově se odehrálo Mistrovství republiky jednotlivců v badmintonu kategorie do 13 let za účasti 88 žáků a žákyň. Z pořádajícího Badmintonového klubu Technické univerzity v Liberci se mistrovství zúčastnili Rázl, Klára Malcová, Eliška Šoljaková a Anna Muzikářová. Liberečtí hráči získali celkem čtyři medaile.

Náročný turnaj to byl hlavně pro domácího Rázla, vracejícího se po zranění. Velká očekávání od sebe i lidí z tribun, zároveň určitě obavy, zda se neprojeví tréninkový výpadek. Výsledek ze čtyřhry chlapců je mu velkou odměnou, kde společně s Dvořákem (TJ Sokol České Budějovice) získali mistrovský titul. Ve finále ve třísetové bitvě vyhráli nad párem Maňasek – Tancer (Badminton Rychnov nad Kněžnou/SK Badminton Český Krumlov) 21:16, 21:23, 21:18.

Další bronzovou medaili přidal Rázl společně se svoji klubovou spoluhráčkou Klárou Malcovou ve smíšené čtyřhře, když až v semifinále je zastavil pár Dvořák – Nováková 21:15, 13:21, 14:21.

A třetího bronzového úspěchu dosáhl Rázl ve dvouhře, když v semifinále nestačil na pozdějšího vítěze a nasazenou jedničku v turnaji Dvořáka (TJ Sokol České Budějovice), se kterým prohrál 6:21, 21:19, 18:21.

Nejúspěšnějšími hráči šampionátu se stali podle očekávání Daniel Dvořák (TJ Sokol České Budějovice) a Petra Maixnerová (Badminton Rychnov nad Kněžnou). Oba získali dvě zlaté medaile.

Dvořák si zahrál i finále smíšené čtyřhry, s partnerkou Novákovou, ale nestačili na rychnovský pár Maňásek - Maixnerová. Souboj Dvořák vs. Maňásek ve finále vyzněl pro Dvořáka. Finále dvouhry dívek bylo soubojem prvních dvou nasazených hráček. Po výsledku 21:19 a 21:17 se z vítězství nad Novákovou z Nejdku a ze svého druhého zlata radovala rychnovská Maixnerová. Ta brala ještě stříbro ve čtyřhře s týmovou kolegyní Muchovou. Mistryněmi republiky jsou Kristina Kozempelová z Mostu a Valérie Žurková z oddílu B.O. Chance.