V nedělním utkání by se při pohledu na tabulku hodilo, kdyby Liberec dokázal prodloužit bodovou šňůru. S osmičkou na dresu nastoupí v libereckých barvách 21letý obránce Jan Bitman,

close Jan Bitman. info Zdroj: Deník / Cihlář Miloslav zoom_in Jaký očekáváte zápass Brnem?
Poslední utkání s buldoky nám úplně nevyšlo, takže si budeme chtít spravit chuť. Když navážeme na výkony proti Tatranu či Pardubicím a nebudeme mít v průběhu hry nějaké výpadky, věřím, že můžeme uspět. Procházka růžovým sadem to nebude.

V prosinci vás čeká čtveřice klíčových utkání, jak se na ně připravit?
No jedině kvalitně potrénovat a jít do zápasu s největším možným nasazením, soustředěností a disciplínou. Je to sice klišé, i tak nám to v mnoha utkáních chybělo a stálo nás to body se soupeři, které bychom při pomyšlení na nesestupové příčky měli porážet. Potom nás čeká pauza, takže se není na co šetřit.

Dvě z těchto utkáních odehrajete v Home Credit Areně, jsou zápasy s Českou Lípou a Ústím speciální?
Zápasy s Ústím i Lípou jsou výjimečné tím, že se jedná o severská derby. Ačkoliv jsou oba týmy nováčky Superligy, jsou nepříjemným soupeřem a budou to těžká utkání. Bouřlivou atmosféru navíc doplní prostředí Home Credit Areny. Asi nemusím opakovat slova svých spoluhráčů, jak speciální je pro nás každá taková událost v hokejové hale Tygrů.