PRESTIGE MANAGEMENT FLOORBALL CLUB CRAZY GIRLS LIBEREC – HERBADENT TIGERS SJM 1:6 (0:2, 1:2, 0:2)

Utkání začalo ve svižném tempu, které si oba týmy udržely po celý zápas. Šance byly vidět na obou stranách. Po dvou neproměněných šancích libereckých Crazyn přišel trest z hole pražské Dostalíkové. Minutu a půl nato nikým nebráněná Jílková vystřelila z úhlu na vzdálenější tyč liberecké svatyně a poslala tak hosty do dvoubrankového vedení.

To ale domácím neubralo na chuti hrát. Vypracovaly si několik slibných šancí, avšak žádnou nedokázaly usměrnit za záda pražské Masárové.

Druhá třetina se zdála být ještě o něco rychlejší a více ze hry měly Crazy Girls. Avšak opakoval se scénář z první třetiny. Hostující opět potrestaly střeleckou impotenci Liberce a ze vzduchu skórovala Šindelová. Domácí dál pokračovaly v tlaku, což se jim konečně podařilo zúročit a střela Skružné z dálky doplula až do branky Tigers – 1:3. To liberecké hráčky povzbudilo a párkrát zamkly soupeře na jeho polovině. Když už se třetina blížila ke konci, Tigers vyčkaly na svou příležitost a přidaly ještě gól do šatny, na ukazateli svítil stav 1:4.

Na začátku třetí třetiny byla vyloučena Surá. Výborně odehrané oslabení se už už chýlilo ke konci, když nenápadnou střelou skórovala Šindelová. Gólová nemohoucnost na straně domácích pokračovala po celý zápas a tak se opět, a už naposledy, dostaly do zápisu Pražanky. Svůj hattrick zkompletovala Jílková – 1:6. Crazyny ale zápas nevzdaly a bojovaly do posledních minut zápasu.

Za svůj výkon se Crazy Girls rozhodně nemusí stydět. Škoda jen mnoha neproměněných šancí. Příliš krutý výsledek neodpovídá tomu, co se dělo na hřišti a diváci, kteří si našli cestu na tento zápas, určitě nelitovali.