Jedenáct kvalitních duelů ve fullcontactu, K1, Muay-thai a MMA vidělo tři a půl tisíce spokojených diváků, kteří dorazili na sobotní Night of Warriors do Home Credit areny. „Všechny zápasy splnily očekávání a byly hodně kvalitní," potvrdil za pořadatelský BFC Liberec Martin Berka. „Se vším panovala maximální spokojenost a osobně se mi nejvíc líbil zápas Vinš Pejsar. To byla taková třešnička na celém výborném večeru," dodal.

První zápas večera v K1 +91 kg byl mezi Marianem Tůmou (BFC Liberec) a Jiřím Stariatem (TKBC). Na konci třetího kola byl na body vítězem vyhlášen Jiří Stariat (TKBC) 3:0 na body.

V K1 -91 kg Alois Škeřík (Iron Fighters) podlehl 0:3 na body Miroslavu Štverákovi (Idranyi gym Prievidza).

V MMA -77 kg vyhrál Slovák Patrik Daniel nad Tomášem Dubským (Gladiators Gym České Budějovice), který vzdal.

Další fight vyhrál liberecký Martin Príslupský v K1 -63,5 kg nad Jaroslavem Kozelkou (Iron Fighters) 3:0 na body.

Superfight ve stylu Muay Thai mezi Tomášem Beranem (BFC Liberec a Aries Gym) a Jiřím Apeltauerem (Aplik Muay Thai) svedli oba borci povedený a divácky atraktivní zápas. Nakonec zvítězil 3:0 na body Apeltauer.

V K1 -75 kg vyhrál 3:0 na body Marek Procházka (Iron Fighters) nad Miroslavem Smolárem ze Slovenska.

V pořadí sedmého zápasu na Night of Warriors 6 se v K1 -90 kg zúčastnili Radim Kušnirak (BFC Liberec) a Jakub Klauda (Highlanders gym Trutnov). Celá aréna skandovala Radimovo jméno, který předvedl naprosto skvělý výkon. Vítězem na body se stal nakonec Klauda.

V K1 +91 kg zvítězil Georgij Fibich (Iron Fighters) nad Michalem Reissingerem (Hanuman Gym Praha) na body.

Do devátého zápasu s mezinárodní účastí dle pravidel thajského boxu ve váze do 71 kg nastoupili Petro Nakonechnyi (BFC Liberec Ukrajina) a Marko Adamovič (Srbsko). V zápase dominovala zkušenost, kterou Petro disponuje a jasně zápas ovládl.

V titulovém zápase ve fullcontactu -58 kg a česko-slovenském boji porazila Sandra Mašková (Iron Fighters) slovenskou mistryni Lucii Cmárovou a získala tak mezinárodní titul.

Poslední zápas, který diváci liberecké Home Credit Areny viděli, byl mezi Davidem Vinšem (BFC Liberec) a Václavem Pejsarem (Atom Gym Plzeň). Zápas byl dle pravidel K1 ve váhové kategorii nad 94,1 kg. Byla to doslova válka a v konečném zúčtování byl vítězem domácí Vinš.