Nováček futsalové divize Zlej se(n) Liberec zakončil svoji skvělou pouť soutěží neméně skvělou střeleckou derniérou proti poslednímu týmu tabulky. Aleš Benek na dálku vyhrál střelecké dostihy s Hinkem z Třebusic a s 53 trefami je králem kanonýrů. V brance domácích se prezentoval kapitán Pavel Bína a v poli si zahrál jeho 15letý bratr Marek. Jediným hráčem, který v utkání neskóroval, byl Filip Toman, který však připravil spousty brankových příležitostí. Zlej se(n) tak dokráčel do II. ligy, kde naposledy před dvěma lety působila Slavia TU Liberec, nyní převtělená do GMM Jablonec.

Čekání na gól trvalo pouhých dvacet vteřin a pak se trefil Benek. Hosté, kteří jen z dálky připomínali slabý průměr okresního přeboru, neměli nic a nový brankář Bína občas sbíral míče. Domácí hráli na Aleše Benka, který útočil na korunu krále střelců divize. To se mu nakonec po deseti trefách podařilo.

Žalostní hosté do poločasu měli dva schopné útoky, ale ty špatně zakončovali. „Do poločasu to mohlo být klidně dvacet, nejvíce šancí však zahodili brácha, Mečíř a Toman. Byla to jen taková formalita, ale určitě jsme nechtěli inkasovat," potvrdil Pavel Bína. Ten kapituloval za stavu 25:0, kdy gólman hostů chytil míč a mocnou ranou přes celé hřiště překonal „Biniče". Liberečtí byli z takové trefy konsternováni, že během chvilky inkasovali podruhé. Pak se však znovu zorientovali a dál sázeli gól za gólem. Liberec vysokým vítězstvím získal i primát v počtu vstřelených branek, který v průměru na zápas dělá přes deset.

Branky: Benek 10, Němec 4, Beneš 4, Mečíř 4, Poživil 3, Polívka 3, Rašín 2, Bína - Doleček, Seidl. Liberec: P. Bína - Rašín, Mečíř, Poživil, Polívka, Benek, Němec, Beneš, Toman, M. Bína.

V neděli 27. března bude v harcovské hale velká sláva. Od 18 hodin Zlej se(n) vyzve prvoligový tým fotbalového Slovanu Liberec a také zároveň proběhne vyhlášení výsledků ankety a dekorování vítěze.

1. Zlej se(n) Liberec 22 20 0 2 234:100 60

2. Baník Chomutov 22 14 3 5 178:117 45

3. Hrasl Slaný 22 14 2 6 136:99 44

4. SKP Kolín 22 12 1 9 131:154 37

5. Wizards Praha 22 10 2 10 94:102 32

6. FC Brandýsek 22 10 2 10 110:99 32

7. Legie Příbram 22 9 2 11 139:147 29

8. Třebusice 22 9 2 11 124:133 29