Ve vyrovnaném duelu nakonec rozhodla proměněná penalta ligového Rudolfa Otepky. „Naprosto vyrovnaný zápas, v němž jsme měli snad i více šancí. Bylo to hodně o bojovnosti, fotbalovost chyběla na obou stranách," potvrdil manažer Hlavice Jiří Dvořák.

Hlavice - Strakonice 0:1 (0:1)

Prakticky celý zápas se odehrál ve středu pole. Oba celky bojovaly, ale byl to vyrovnaný souboj, i když se od hostů, kteří jsou farmou ligových Českých Budějovic, čekalo víc. Strakoničtí nastoupili se šesticí hráčů ligových Budějovic v čele s Otepkou, Halamou a Riegelem.

Rozhodnutí přišlo v 19. minutě, kdy domácí gólman zbytečně fauloval pronikajícího hráče v rohu velkého vápna. nařízený pokutový kop zkušený Otepka proměnil.

V dalších minutách se hosté nedostali k ničemu pořádnému, co by ohrozilo domácí svatyni, jen dvakrát vystřelili.

Podobně na tom byli ale i domácí, jejichž největší šanci přinesla 89. minuta. To Chlumecký z rohu malého vápna neprostřelil Rojíka v brance Strakonic.

Branka: 19. Otepka z pen. Rozhodčí: Henych, ŽK: 1:1. Diváků: 10. Hlavice: Kulhavý - Vytlačil, Synek, Chlumecký, Doležal (76. L. Němec) - Benetka (67. Slabý), Holík, Boček (74. Maňas), Sameš - Válek, Šmigalovič.