Slavia Praha - Lokomotiva
Liberec 35:28 (16:16)

Domácí hráčky se postupně dostaly až do čtyřbrankového vedení a zdálo se, že průběh zápasu drží pevně ve svých rukou. Ale Liberec ve druhé části poločasu kompaktní obranou a přechodem do rychlého útoku postupně přebíral iniciativu a dokázal otočit skóre, takže domácí jen dorovnávaly na 16:16.
Přestože se očekával drtivý nástup domácích do druhé půle, byl to Liberec, který se ujal vedení.

Jenže to bylo naposledy, kdy vedl. Následoval útlum v liberecké obraně a domácí toho využily. Škoda, že Liberecké za stavu 22:24 nevyužily dvě jasné gólové příležitosti. Slavia pak postupně navyšovala vedení, až na rozdíl sedmi branek.

„Rozhodla slabší činnost v obraně a slabší účinnost střelby ze střední vzdálenosti ve druhém poločase. Nicméně, po rozpačitých výsledcích podzimní části, si myslím, že tým podal bojovný výkon a chtěl bych hráčkám za něj upřímně poděkovat. Věřím, že se toto potvrdíme v dalších utkáních, i když nás čeká ještě spousta práce,“ hodnotil trenér Václav Starý.

Slavia: Weisenbilderová 13, Konigová 6. Liberec: Kuběnová, Průchová, Šteffanová 5, Kuhnová 1, Kastnerová 4, Houserová 1, Křečková 1, Kropíková 1, Smolíková 4, Vélová 5, Hricišonová 3, Kalčíková 3.