Lokomotiva České Budějovice - DHK Lokomotiva Liberec 22:30 (12:16)

Poprvé od začátku soutěže se Libereckým povedl vstup do zápasu a vyhrát poločas. Dařilo se střelecky a ve druhé půli zápasu se zlepšily i v obraně. Liberec dělal méně technických chyb, po kterých v minulých utkáních dostával laciné góly, i proto se více dařilo střelecky.

„Od začátku zápasu jsme mírně vedli a do začátku druhé půle jsme nastupovali s čtyřbrankovým náskokem. Utkání se nám podařilo dotáhnout do vítězného konce a s konečným stavem utkání a výhrou o osm branek jsme spokojeni. Podařilo se nám udržet kontakt se špičkou tabulky a na vedoucí mužstvo Olomouce ztrácíme tři body. Stále nás ale trápí herní projev spojek jak v útoku, tak v obraně. Vzhledem k týdenní pauze v soutěži máme co v tréninku zlepšovat. Za 14 dní nás čeká v domácím prostředí Zlín, kdy bychom měli opět zabodovat,“ řekl trenér Jan Houser.

Lokomotiva Liberec: Šebíková 5, Smolíková 5, Havlíčková 4, Šteffanová 3, Kuhnová 3, Kropíková 2, Vélová 2, Štolfová 2, Rezlerová 2, Brabcová 1, Křečková 1, Houserová, Jágrová, Kuběnová. Budějovice: Zelenková 7, Rusfelová 5, Cermanová 4.