Očekával se jednoznačný průběh utkání, který se ale potvrdil až ve druhém poločase. V 1. poločase se domácí Zlín ujal vedení 2:0, ale hostující hráčky otočily skóre ve svůj prospěch na 4:2. Zlín poté využil sérii technických chyb hostů a udržoval si vedení o tři branky až do konce poločasu, kdy upravil na 15:11.

Po přestávce nastoupil Liberec s úmyslem dotáhnout se na soupeře. Vstřelil úvodní branku a do 7. minuty byla hra vyrovnaná. Rozhodujícím momentem utkání byl úsek mezi 7. a 21. minutou, kdy domácí hráčky dominovaly v přesné koncovce 13:3. Po time-outu libereckého trenéra Starého se hostům podařilo odvrátit drtivou porážkou sérií osmi branek a upravit tak na přijatelný rozdíl devíti gólů.

I. liga házené:

Zlín jun. - Lokomotiva Liberec 31:22 (15:11)

Branky: Talašová K. 8, Nudni 6, Vránová 3 - Liberec: Kuběnová, Šteffanová 3, Kuhnová, Kastnerová 2, Houserová 1, Křečková 2, Kropíková, Smolíková 6, Vélová 2, Hricišonová 4, Kalčíková 2, Bezchlebová.