Závodu se zúčastnili závodnice z SG Liberec a pohár jim vyšel parádně. První na řadu přišla nejzkušenější z Liberce Karolína Bartuňková a na svých nejoblíbenějších nářadí (přeskoku a prostných) nedala soupeřkám žádnou šanci a s velkým náskokem zvítězila.
V kategorii 2008 po výborném výkonu obsadila druhé místo Gabriela Sedláčková a jen o malý kousek za ní na 4. místě skončila Zuzana Průšková, které bronz utekl jen opravdu o pár desetin.

O rok mladší Nela Bartuňková nechtěla zůstat pozadu a stejně jako její sestra svoji kategorii vyhrála. Do závodu byl vložen závod družstev, kde se sčítali známky nejlepších a SG Liberec si připsal jednoznačné vítězství.

Ani v minipoháru pro nejmladší závodnice se liberecké závodnice neztratily. Největší překvapení čekalo na Adrianu Židkovou, která v kategorii ročníku 2010 po skvělém výkonu zvítězila. V ročníku 2011 o malý kousek utekla medaile Leontýně Berkové, ale i 4. místo bylo pěkným výsledkem mezi 30 soupeřkami. Závodil i úplně nejmladší ročník 2012 a i zde si liberecká závodnice odvezla medaili za 3. místo, které obsadila Alena Pěničková, 6. místo obsadila Marianna Záklasníková a o 9. místo se podělila Beata Škeříková.