Do té doby vedoucí Alex Liberec se utkal s Tangem Liberec. Tango po celé utkání dominovalo a Alexu se nedařilo střelecky, když čtyřikrát na brankové čáře zachránil brance brankář Tanga. Po prvním poločase, kdy Tango vedlo 5:1, Alex se odhodlal ke hře bez brankáře a výsledkem byly další zásahy do prázdné branky Alexu.


V utkání Prašivky Liberec s Legnexem vedli hosté již 4:1, poté se Prašivkám podařilo vsítit jednu branku, ale to bylo vše, protože nedokázaly využít ani dvouminutovou přesilovou hru za vyloučení Řeháčka. Legnex si odvezl další vítězství.


V místním derby hostili Greens York, kde se hrálo takzvaně o šest bodů. Před tímto utkáním byli domácí na tom o dva body lépe než hosté. York si po celé utkání udržoval jednobrankový náskok. Ale ve 25. minutě se Greens podařilo vyrovnat na 4:4. Poté již dominoval York a vítězstvím 8:5 přenechal předposlední příčku svému soupeři.


JASIP hostil turnovský Dalmach. JASIP začal opět na domácí půdě výborně a odměnou pro ně bylo vedení o tři branky. Ve druhém poločase se objevila bolest JASIPu, který jako již tradičně nezvládl a Dalmach utkání dokonale obrátil na 4:5. JASIP sice vyrovnal, jenže Dalmach ihned odpověděl svou šestou brankou.


V českolipském derby mezi Mapou a Démony po celé utkání dominovali hosté a odvezli si výhru 14:3. Zajímavostí byli tři vyloučení hráči Mapy.
Po podzimní části se tak na první pozici dostala rezerva Démonů o skóre před Legnexem.


Alex po prohře s Tangem se dostal na čtvrtou pozici. Na poslední místě je Mapa a York vítězstvím nad Greens přenechal předposlední pozici právě Greens. Ve středu tabulky jsou Dalmach, Prašivky, Slavia a JASIP. O tom, kdo zvítězí v krajském přeboru, rozhodne odvetná část, kde rozdíl mezi prvními Démony a čtvrtým Alexem jsou pouze dva body.

Výsledky 11. kola


Greens Liberec - York Liberec 5:8 (3:4). Branky: Hubka 3, Holec, Soukup - Hájek 3, Nekvinda 2, Starý, Preissler J., Průšek. ČK: Stupka – Nekvinda.
Prašivky Liberec - Legnex Jablonec 2:8 (0:3). Branky: Kosiewicz, Budský – Selinger 2, Brodský 2, Bursa 2, Hübner, Kocúr. ČK: 0 – Řeháček.
JASIP Jablonec - Dalmach Turnov B 5:6 (4:1). Branky: Podzimek, Baťek, Procházka, Sedlmajer, Mikula - Pařízek, Mencl R., Hurt V., Pecka, Palounek, Nezdara.
Mapa Česká Lípa - Démoni Česká Lípa B 3:14 (2:5). Branky: Brenn, Smeták, Jirák – Burian 3, Zelenka 3, Holub 2, Dutka 2, Antoš 2, Mikysa, Puhlovský. ČK: Jirák, Mašek, Neuman – 0.
Tango Liberec - Alex Liberec 12:4 (5:1).