Futsalový Zlej se(n) bod z Chomutova bere

Chomutov - Druholigový Liberec sice v Chomutově prohrával o dvě branky, ale nakonec mu vyšla power-play, kdy patnáct sekund před koncem nováček v jeho Martin Ježek vstřelil vyrovnávací branku. "Určitě to není špatný výsledek zvenku," potvrdil kapitán týmu Pavel Bína.

2.11.2017

Florbal. Ilustrační foto. Foto: DENÍK/ Ludmila Korešová

Baník Chomutov - Zlej se(n) Liberec 6:6 (3:1)

Blíž k vítězství měli v utkání domácí borci. Celý zápas byli totiž ve vedení. Nadějně to vypadalo hlavně za stavu 5:3, na který zvyšoval po přihrávce Kasala neúnavný bojovník Kopta. v 41. minutě ale snížili Liberečtí na rozdíl jediného gólu a Filip Toman za několik minut srovnal na 5:5. Ještě jednou šli domácí do vedení, když se prosadil Süssmilch a zdálo se, že Chomutovští si dokráčejí po vítězství. V závěrečné minutě utkání ale domácí futsalisté neuhlídali při power-play před bránou Ježka, který vyrovnal. "Ve druhém poločase jsme vytěžili maximum. Začali jsme hrát výš, napadali soupeře. Poprvé za nás nastoupil Martin Ježek, který hraje fotbal za Přepeře. Hned se dobře začlenil do týmu a odvděčil se dvěma góly," poznamenal Bína. Na lavičce Liberce si odbyl funkcionářskou premiéru mladý Marek Bína, který je zraněný.

Branky: 10. a 35. Süssmilch, 11. a 20. Janošík, 27. Špicar, 31. Kopta – 23. a 40. Ježek, 16. Bína, 27. Horáček, 32. Novotný, 34. Toman. Liberec: Vogt – Bína, Horáček, Bohata, Vodička, Novotný, L. Klíma, Ježek, Toman.

Liberec tak začal maraton čtyř venkovních utkání v řadě nadějně. „V pátek nás čekají na Kladně a doufám, že tam něco uděláme," dodal kapitán Bína.

2.11.2017 VSTUP DO DISKUSE

Bílí Tygři Liberec – Lions Curych 0:1

Liberec vydřel postup do semifinále Ligy mistrů, odvetu v Curychu rozhodl Bakoš

Kvůli nakloněnému kmenu vánoční jedle na Mírovém náměstí se vedení radnice rozhodlo o odstranění stromu kvůli bezpečnosti. Ráno zde začínají Vánoční trhy.