Rezerva Démonů přivítala čtvrtý celek tabulky Alex Liberec. Pro domácí utkání nezačalo šťastně a již po 26 vteřinách nachytal na hruškách František Vacek brankáře Pavlíčka. Od tohoto momentu zkušený Alex vycházel ze zajištěné obrany, kdy tzv. vytvářel „prešovský beton“ a domácí stříleli pouze ze střední vzdálenosti. V 10. minutě gólman rychlým výhozem našel Hartmana a ten zvýšil na rozdíl dvou branek.

Domácí se snažili, alespoň snížit na rozdíl jedné branky, kdy 2,6 vteřiny před koncem první části zahrávali rohový kop, do kterého se snažil zapojit domácí brankář. Domácí zahráli rohový kop tak nešťastně k brankáři Vrábelovi, který kopem přes celé hřiště zvýšil na 3:0. Zde Alexu pomohlo nové pravidlo, kdy ke kopu došlo ještě před závěrečným klaksonem a míč do branky doputoval až po závěrečném klaksonu.

Ve II. poločasu se nic zásadní nestalo, Alex vycházel ze zajištěné obrany a Démoni ohrožovali branku soupeře pouze ze střední vzdálenosti. Ve 27. byl za kopnutí zezadu vyloučen Jandík, ale Alex dvouminutové přesilové hry nevyužil. Pět minut před závěrem utkání Démoni zahrávali druhý pokutový kop, ale Heřmánek přestřelil branku.

Důležité body si připsal Greens Liberec nad Dalmachem Turnov. Ačkoli hosté v poločase vedli o jednu branku, v druhém dějství se jim začalo dařit střelecky. Největší podíl na vítězství měl autor tří branek Jirouš. Greens si udržovali minimálně dvoubrankový náskok, který udržovali po celý druhý poločas.

Liberecké Prašivky hostily svého souseda v tabulce jablonecký JASIP. Ve slušně hraném utkání se hosté ujali vedení, dvě minuty před koncem poločasu Prašivky vyrovnali, ale JASIP za 53 vteřin dokázal vedení zvrátit na svoji stranu. Do druhé části nastoupil lépe opět JASIP, kdy ve 24. minutě zvýšil na 3:1 Neugebauer. Prašivky se však nevzdaly a dokázaly 3 minuty před koncem vyrovnat z druhého pokutového kopu Hořákem. V závěru JASIP dokázal vstřelit čtvrtou branku a zvítězit.

Legnex Jablonec i s kanonýrem Řeháčkem přivítali rezervu Slavie TU Liberec. V I. poločasu si hosté udržovali vedení a poločas vyhráli. Ve druhém poločase Legnex mocně finišoval ve 33. minutě bylo vyrovnáno 5:5 a o chvíli později již Legnex vedl. Zkušená Slavia se nevzdala a během dvou minut stav otočila na 8:6. Legnex však svému soupeři od 37. do 40. minuty vstřelili čtyři branky a slavili cenné vítězství.

V utkání Tanga Liberec a Yorku se dalo očekávat jednoznačné utkání. První poločas všemu nasvědčoval, Tango vedlo 5:2. Ve druhém dějství se karty otočily a York začal dotahovat. Ve 29. minutě bylo vyrovnáno 5:5. Poté Tango odskočilo vždy na rozdíl branky, ale York dokázal dorovnávat. Poprvé se York dostal do vedení až ve 39. minutě zásluhou Preisslera J. Ale ve 40. minutě Tango vyrovnalo na konečných 8:8, kdy autorem branky byl Tonev.