Přestože Greens dvakrát vedl a poločas skončil smírně, druhý poločas ovládl JASIP a vítězstvím se posunul na osmou pozici před York, který v domácím prostředí hostil Alex Liberec. Hosté se ujali brankou Glasera, poté York vyrovnal.

Alex vycházel ze zajištěné obrany a odměnou jim byly do poločasu další tři branky. Asi rozhodujícím momentem byla třetí branka Františka Vacka, který po špatném odkopu brankáře z poloviny hřiště halfvolejem překrásně trefil míč do prázdné branky. Druhý poločas měl York více míč na futsalkách, ale branky střílel jen Alex.

Rezerva Slavie TU Liberec přivítala rezervu Démonů. Vedení se ujala Slavia, poté Démoni stav otočili. Slavia však odpověděla vyrovnáním, do poločasu přece jen Démoni odskočili na rozdíl jedné branky. Do II. poločasu Démoni vstoupili jako uragán a třemi brankami zvýšili již na 6:2. Slavia však dokázala snížit na 5:7. O osmou branku Démonů se zasloužil brankář Pavlíček a rozhodl o vítězství hostí 8:6. Démonům se povedla odveta na výbornou a udrželi se druhou pozici krajského přeboru.

Vedoucí pozici si udrželo Tango Liberec, které porazilo Mapu. Utkání začalo pro Mapu lépe a poločas vyhrála. Druhý poločas začal lépe opět pro Mapu a bylo 2:0. Pak se Tango osmělilo a stav utkání dokonale otočilo na 5:2. Mapa pouze snížila, ale Tango potvrdilo, proč vede tabulku a dalšími třemi brankami uzavřelo účet utkání.

Dalmach Turnov přivítal Legnex Jablonec a hosté se přesvědčili, že z Turnova se body neodvážejí lehce. Dalmach o svém vítězství rozhodl během šesti minut, kdy brankář Pařík nestačil lovit míč ze své sítě. Legnex však dvěma brankami do poločasu snížil. Ve druhé části Dalmach navýšil stav opět na rozdíl čtyř branek.

York Liberec - Alex Liberec 1:7 (1:4). Branky: Vacek J. – Glaser 2, Schovanec 2, Koblížek, Vacek F., Frohn.
Slavia TU Liberec B - Démoni Česká Lípa B 6:8 (2:3). Branky: Kříž 3, Musil, Hegr, Bláha – Zelenka M. 4, Paleček, Čvančara, Zdich, Pavlíček. ČK: Zdich (ČL).
JASIP Jablonec - Greens Liberec 7:3 (2:2). Branky: Černý 3, Procházka 2, Neugebauer, Mikula – Jirouš, Vašek, Koutník.
Tango Liberec - Mapa Česká Lípa 8:3 (0:1). Branky: Benek 3, Horoščák 3, Tonev 2 – Suněk 3. ČK: Benek (T).
Dalmach Turnov B - Legnex Jablonec 7:3 (4:2). Branky: Kulhánek 2, Mencl R. 2, Pecka, Vávra, Krejčík – Bursa, Selinger, Hübner.