Od začátku se na hřišti rozpoutal boj, v němž byli hosté futsalovější a dostávali se tak více do tlaku. Liberec se ujal vedení, o které v průběhu poločasu přišel. Pak měl Turnov řadu šancí, jenže Vykoukal zatáhl ve své brance roletu a do poločasu ho již nikdo nepřekonal. Ve druhém poločase byly šance na obou stranách, Turnov třikrát orazítkoval tyče.

Poté za Kubešovu ruku kopali hosté trestný kop a z něho šli do vedení. Liberec jakoby ztratil dech a během jediné minuty byl dvakrát pokořen a hosté vedli již 4:1. Vypadalo to na další bodovou ztrátu, ale naštěstí se trefil Beránek. Pak hosté několikrát faulovali, takže Slavia TU kopala tři penalty. Na 3:4 uspěl Dufek, který další výhodu ze stejné pozice zahodil.

Liberec se však chytil a ze hry dokázal vyrovnat. Opět zahořel boj o vítězný gól, který nakonec přišel ze strany Liberce. Další faul a tentokrát Beránek proměnil a bylo 5:4. To bylo minutu před koncem a následných šedesát vteřin domácí dokázali odolat a konečně vyhrát. „Za stavu 1:4 to směřovalo k prohře, jenže jsme dokázali po akumulovaných faulech soupeře dvě ze tří penalt využít. Bylo to ale o infarkt,“ potvrdil spokojený trenér Lukáš Dubový, který pochválil především výkon brankáře Lukáše Vykoukala.