Po nerozhodném poločase 2:2, domácí vstoupili do druhého bravurně, nedali Legnexu sebemenší šanci a zvítězili 10:3. Pro Legnex je to již druhá prohra v soutěži a tím se tabulka neskutečně vyrovnává. V dalším utkání Dalmach Turnov porazil Mapu v poměru 9:1, když se pěti brankami blýskl Daniel Hurt.
Ve večerním utkání nastoupil nováček JASIP proti Tangu, kde domácí měli opět výborný start do utkání a vedli o dvě branky.

Ale Tangu se podařilo vyrovnat. V poslední minutě poločasu zvýšili domácí na 4:3. Druhý poločas se JASIPU opět, jako již po několikáté, nepodařilo dát ani jednu branku, a tím hosté dokráčeli k vítězství 9:4. V libereckém derby mezi Alexem a Greens využili domácí zaváhání Legnexu a vítězstvím 4:1 se posunuli na průběžnou první pozici v tabulce. Greens sice měli více ze hry, ale Alex chytře vyčkával a čekal na chyby soupeře, které nemilosrdně trestal.

Rezerva Slavie TU se utkala s Prašivkami. Po celé utkání si hosté udržovali dvoubrankový náskok, který však ke konci utkání ztratili. Spornou penaltou a domácím se podařilo vyrovnat. A tím se Prašivky připravily o možnost dotáhnout se na Alex, s nímž si to, ale rozdají hned v příštím kole v liberecké Tipsport aréně v sobotu 27. listopadu od 18.45 hodin. Čtyři branky se podařilo vsítit Prášilovi z Prašivek a hattrick zaznamenal Radačovský, který se dostává do obdivuhodné střelecké pohody a za poslední tři kola, dokázal vždy otevřít skóre zápasu.