Nord Servis Liberec - Inter Interma Liberec 6:8 (4:4)

Nord sice začal velmi dobře a Knajbl poslal svůj tým do vedení 1:0 a 2:1. Toto platilo do 15. minuty, kdy svou druhou brankou vyrovnal Soukup. Pak již Interma držela výsledek pevně ve svých rukách a jakmile soupeř vyrovnal, ihned skóre korigovala ve svůj prospěch. Lví podíl na vítězství měl kanonýr Soukup, který zaznamenal pět branek.

Branky: Knajbl 3, Demeter, Schejbal, Houdek Soukup 5, Branda, Zeman, Klapka.

York Liberec - Alchajda Liberec 8:3 (3:1)

Velký návrat Martina Preisslera po nešťastné tragédii, který okořenil vstřelenou brankou. Jako první vstřelil branku v 8. minutě jeho bratr Jaroslav, vedení ovšem netrvalo dlouho a vyrovnal kapitán Meyer. Pak se ale Starý dvakrát prosadil během minuty a poslal York do vedení 3:1. Druhý poločas již byl v režii domácích, kteří si vítězství pohlídali a také si pohlídali konečné druhé místo.

Branky: Starý 2, Preissler J. 2, Starý 2, Preissler M., vlastní Pavlů M., Meyer.

FC Prašivky Liberec B - Greens Liberec B 6:2 (3:1)

Prašivky boj o třetí místo nevzdaly a s novou posilou Pepou Lachčinou v brance vyrazily za vítězstvím. Do svého soupeře se doslova zakously a ve 2. minutě je Kašpar poslal do vedení, navíc v 6. Hodboď dal na 2:0. Poločas nakonec domácí vyhráli 3:1 a druhý si již pohlídali. Hattrickem se blýskl Hodboď. Prašivky se tak díky zaváhání, jak Al- chajdy, tak LRS dostaly na třetí místo.

Branky: Hodboď 3, Kosiewicz 2, Kašpar Pekař 2.

Pampuch team Liberec - LRS Liberec 8:3 (4:0)

Pampuch do utkání vstoupil velmi útočně. V 6. minutě ho poslal Soukeník do vedení, dvě minuty nato zvýšil Bendák 2:0. Do poločasu soupeři odskočil na čtyři branky. Ve II. poločase LRS zapnuli motory na plné obrátky a Kněbort snížil po šesti minutách na 2:4 a o chvíli později dokonce na rozdíl jediné branky Hůlka. Domácí Abrahám reagoval čtyřmi brankami a zajistil Pampuchu tři body.

Branky: Abrahám 4, Bendák 2, Černý, Soukeník Kněbort 2, Hůlka.

Avast! Liberecké Gazely - GRUPS C.F. 7:2 (1:1)

Avast! se nenápadně přibližuje medailovým pozicím a utkání začal velmi výborně. Moc poslal Gazely ve 2. minutě do vedení, ovšem Kvapil v 15. vyrovnal. Ve druhém poločase ale Gazely svého soupeře suverénně přehrály a zvítězily s přehledem. Hattrick zaznamenali Rovný a Moc.

Branky: Rovný 3, Moc 3, Hrdlička Kvapil 2.

PRINTMAX - Volf Riders Rádlo 11:3 (5:0)

Rádlo hrálo o jednu z posledních šancí na první vítězství v soutěži, ovšem Printmax vstoupil do zápasu famózně a v 11. minutě vedl 2:0. Do poločasu své vedení navýšil na 5:0 a s Rádlem to vypadalo velmi špatně. Druhý poločas se jen dohrával více méně z povinnosti. Printmax vstřelil dalších šest branek a vyhrál přesvědčivě.

Branky: Kučera 3, Ašver 3, Mařica 2, Svoboda 2, Šimůnek Vedral 2, Frýda.