Inter Interma Liberec - Avast! Liberecké Gazely
5:5 (1:2)

Interma se pořádně zapotila proti nebezpečným Gazelám, po 8 minutách hosté vedli již 0:2 po brankách Hrdličky a Tomáška. Domácí se snažili a Soukup ve 13. minutě dokázal snížit po pěkné individuální akci. Začátek druhého poločasu vyšel ale opět Gazelám a po pěkné kombinaci si Interma vstřelila vlastní branku. Od 35. minuty se hra přelévala a padaly branky na obou stranách. Gazely vedly již 5:3, ale ani toto vedení nestačilo hostům k vítězství. Soukup snížil, po něm Zeman dovršil hattrick a stanovil konečné skóre na 5:5.

Branky: Zeman 3, Soukup 2 - Hrdlička, Moc, Princ, Tomášek, vlastní.

Volf Riders Rádlo - York Liberec
2:11 (1:5)

Poslední Rádlo přijelo opět přesně v pěti hráčích a bez gólmana, takže osud utkání byl jasně daný. Hrálo se až moc v pohodovém tempu bez jakéhokoliv náboje. Poločas skončil ještě milosrdným skóre 5:1, když York několik tutovek nedal. Druhý poločas se hrál více méně z povinnosti, York si s chutí zastřílel a nakonec deklasoval soupeře 11:2. Nejpilnějšími střelci byli Melichar se 4 góly a Průšek, který zaznamenal hattrick.

Branky: Frýda, Ferenc - Melichar 4, Průšek 3, Nekvinda 2, Starý, Soukup.

LRS Liberec - FC Prašivky Liberec B
8:6 (5:2)

V přímém souboji o třetí místo hostům chyběl opět zraněný gólman Svinka, a tak musel zaskočit hráč z pole, což na střelce kalibru Hůlky a Bernkopfa v žádném případě nestačilo. Prašivky se snažily, ale zahodily několik šancí a domácím výborně zachytal gólman Opatřil. Hattricky zaznamenali Hůlka, Bernkopf a na druhé straně Budský a Hořák.

Branky: Hůlka 4, Bernkopf 3, Kněbort - Budský 3, Hořák 3.

Al- chajda Liberec - Greens Liberec B
9:3 (4:1)

Al- chajda se ještě nevzdala naděje na medailové umístění, a tak k zápasu přistoupila zodpovědně a od začátku udávala tempo hry. Ve 3. minutě poslal domácí do vedení Michal Pavlů, který nakonec spolu se svým bratrem Miroslavem zaznamenali hattrick a hlavně oni se podíleli na demolici Greens. Ti jen obtížně hledali cestu k brance Al- chajdy a když už vystřelili, v cestě jim stál opět výborný gólman Novotný.

Branky: Pavlů Mir. 3, Pavlů Mich. 3, Brabenec, Ohera, Meyer - Poživil Jar. 2, Hanousek.


Nord Servis Liberec - Papmuch team Liberec
7:9 (3:1)

V utkání sousedů v tabulce bylo vidět snad vše, co dá se ve futsale shlédnout: spoustu branek, pokutový kop, desetimetrový kop a neuvěřitelný obrat v podání Pampuchu. Domácí začali výborně a po patnácti minutách vedli 2:0. Navíc ve 36. minutě Knajbl dovršil hattrick a stanovil průběžný výsledek na 6:3.

Jenže posledních deset minut domácí hrubě nezvládli a soupeř nakonec dokázal otočit utkání ve svůj prospěch a zvítězit 9:7. Neuvěřitelný obrat režíroval hlavně střelec Bendák, který vstřelil tři branky v rozmezí šesti minut.

Branky: Knajbl 4, Halama, Schejbal, Demeter Bendák 4, Abrahám 3, Černý 2.

GRUPS C.F. - PRINTMAX
6:3 (4:2)

Další smolný zápas pro Printmax. Utkání začali sice výborně a ve 2. minutě je poslal do vedení Novotný, o pár minut později ale Horáček dokázal vyrovnat.

Hosté se ale nevzdali a bojovali, měli i více ze hry, ovšem koncovka byla opět žalostná. Navíc koncem poločasu se hnali nesmyslně za navýšením vedení 2:1 a nepochopitelně otevřeli obrannou hráz, čehož Grups dokonale využili a dokázali poločasový výsledek během tří minut otočit na 4:2.

Ve II. poločase již hosté neměli nárok, Grups kontrolovali vývoj zápasu a asi zaslouženě zvítězili. Hattrickem se blýskl Horáček.

Branky: Horáček 3, Neuman, Kvapil, Pikous - Novotný, Růžek, Mařica.