Teď už s tím ale on ani jeho spoluhráči nic neudělají a musejí se důkladně připravit na závěrečnou část sezony, kdy se postaví celku SK Interobal Plzeň, loňskému vítězi celé soutěže. Tentokrát Západočeši nevyhráli základní část jako loni a skončili tři body za Chrudimí.

Oba vzájemné duely vyzněly v této sezoně lépe pro Plzeň. Na začátku listopadu se Liberec představil na domácí palubovce a po shodně prohraných poločasech 1:3 nakonec padl poměrně se vztyčenou hlavou 2:6. To odveta na západě Čech hraná o čtvrt roku později už tak příznivá nebyla. Plzeň si od začátku hlídala průběh zápasu a po závěrečném hvizdu svítilo na tabuli skóre 9:1 z pohledu domácích.

close Futsalisté FTZS Liberec porazili na domácí palubovce SKUP Olomouc vysoko 9:2. info Zdroj: se svolením FTZS Liberec zoom_in Kolikrát se budou hráči FTZS radovat z gólu do sítě Plzně?

„Bohužel nás soupeř rychle potrestal dvěma góly a vlastně celý zápas jsme prohrávali. Výsledek tomu asi neodpovídá, ale na hřišti jsme nechali všechno a snažili se hrát kombinačně a něco tvořit. Bohužel takhle kvalitní soupeř potrestá každou chybu. Plzni gratuluji k výhře a my jedeme dál,“ hodnotil tehdy Žoček ne příliš povedené utkání.

Už za pár dní ale bude mít liberecký celek možnost na nápravu, protože startuje vyřazovací část nejvyšší futsalové ligy. Všechny série se hrají na tři vítězná utkání, a tak se spolu mohou soupeři utkat maximálně pětkrát.

Rozpis zápasů play-off:
1. zápas: SK Interobal Plzeň - FTZS Liberec, úterý 19. března, 19:00
2. zápas: FTZS Liberec - SK Interobal Plzeň, pátek 22. března, 19:00
3. zápas: SK Interobal Plzeň - FTZS Liberec, úterý 26. března, 20:00
příp. 4. zápas: FTZS Liberec - SK Interobal Plzeň, pátek, 29. března, 20:00
příp. 5. zápas: SK Interobal Plzeň - FTZS Liberec, čtvrtek 4. dubna, 19:00