Liberecké Gazely - Pampuch Liberec 0:4 (0:1)
Zápas sliboval tradičně vyrovnanou bitvu. Přestože domácí nastoupili bez několika hráčů základní sestavy, na jejich výkonu to zpočátku nebylo znát. Lukeše v brance Gazel hosté jen oťukávali. První velkou šanci však měli domácí Gazely a málem se již radovaly, Vik však tygřím skokem vytáhl míč z brankové čáry. Ve 13. minutě již střela Barace mířila do sítě, Janáček si ji do sítě pro jistotu srazil sám. V závěru půle Gazely trošku Pampuch zmáčkly na jeho polovině, ale hubený náskok se hostům do poločasové sirény podařilo uhájit.

Momentka z podzimního utkání Rozstání (bílo-modrá) v Bílém Kostele.
Od nové posily si hodně slibujeme, přiznal trenér Rozstání Roman Passian

Druhou půli Pampuch lehce svazovala nervozita a Gazely měly blízko k vyrovnání. Namísto toho se Pampuchu podařilo využít brejk na jehož konci byl Milan Mazánek. Když za minutu pláchl Lochman a zvýšil na 3:0, byl Pampuch o něco klidnější. Zápas se trochu přiostřoval, ale domácí tým se k ničemu nedostal. V závěru Gazely chvíli zkusily power-play, při které po krásné akci završil Čermák na konečných 4:0.
Branky: 13. vlastní, 24. Mazánek M., 25. Lochman, 39. Čermák.
Gazely: Lukeš - A. Tomášek, R. Tomášek, Kordík, Kowalík, Janáček, Roth, Vávra.
Pampuch: Vik (Dvorský) - Mitáč, Pitloun, Gazquez, Beňo - Lochman, Čermák, Barac V., Mazánek M., Čeřovský.

Pampuch Liberec hraje další utkání v neděli 18. února s Brazilem Kladno. Domácí palubovkou mu opět bude hala TUL v Harcově. Začátek je od 17 hodin.