Démoni Česká Lípa - Tango Liberec 7:9 (3:2)

Domácí měl dobrý vstup a ve 3. minutě otevřel skóre Demke, v 11. zvýšil Mikysa. Tango však nesložilo zbraně a během minuty bylo vyrovnáno. Ve II. půli se Tango osmělilo a během dvou minut vstřelilo tři branky a rázem vedlo o dvě branky, které byly pro průběh utkání rozhodující. Osm minut před koncem obě mužstva hrála pod hrozbou druhých pokutových kopů. Nakonec se jich kopalo neskutečných devět (4:5), když oba týmy proměnily vždy dva. Pěti trefami se blýskli za domácí Demke a za hosty Benek.

Branky: Demke 5, Mikysa, Bečvařík Benek 5, Landyš 3, Blažej.

JASIP Jablonec Yankees- Nový Bor 7:8 (2:2)

V 10. minutě domácí JASIP vedl 2:0, ale v závěru poločasu Yankees dokázali vyrovnat. V druhém dějství se začali střelecky prosazovat hosté a rázem z toho bylo až tříbrankové vedení, o které však dokázali přijít ve 37. minutě. V téže minutě však Protiva dokázal vstřelit vítěznou branku.

Branky: Podzimek 3, Černý 2, Barcuch, Neugebauer Jezdinský 2, Protiva 2, Strejček, Kučera, Zemanec, Sukovatý. ČK: Barcuch (J).

TTNF Liberec - Prašivky Liberec 3:12 (1:2)

TTNF nestačili, ačkoliv průběh prvního poločasu a začátek druhého poločasu tomu nenasvědčoval, protože stav ve 21. minutě byl nerozhodný 2:2. Od té doby na palubovce vládly pouze Prašivky, když během druhé části svému soupeři nastřílely 10 branek. Hattrickem se blýskli Jiří Hnilička a Budský.

Branky: Neuman 2, Landa Budský 3, Hnilička J. 3, Radačovský 2, Prášil 2, Oberreiter, Herman.

Slavia TU Liberec B - Greens Liberec 9:4 (4:2)

Vedoucí Slavia TU přivítala v derby Greens. Domácí od začátku neponechali nic náhodě a vytvořili si čtyřbrankový náskok, který po celé utkání udržovali. Hattrickem se prosadil domácí Beran.

Branky: Beran 3, Bobek, Sůra, Dufek, Hostaš, Kříž, Bláha Hubka, Jirouš, Soukup, Brož.

Alex Liberec - Dalmach Turnov B 1:9 (1:4)

Velké překvapení, když do té doby předposlední Dalmach si jednoznačně poradil s domácím Alexem. Dalmach byl posílen hráči A týmu a na jejich hře to bylo znát.

Branky: Trnka Hurt V. 2, Hurt D. 2, Špína 2, Krejčík, Prokopec, Kratochvíl.