Na předních místech kanadského bodování divize A se pak seřadilo hned několik hráčů klubu, vůbec nejlepším střelcem soutěže se stal s 53 zásahy Aleš Benek.

Na Zlej se(n) Liberec šly už po postupu tak dobré herní reference, že byl tento celek zařazen k aspirantům na přední příčky i ve druhé nejvyšší soutěži. To potvrdil i v přípravě, v níž odehrál čtyři zápasy, z toho tři proti prvoligovým soupeřům, a vždy se bylo na co dívat. Liberečtí nejprve přetlačili 3:2 druholigového konkurenta Malibu Mladá Boleslav a poté už přišly konfrontace s celky z Chance futsal ligy. Hned na úvod liberecký tým doslova šokoval hradecký Mados, z jehož palubovky si odvezl vítězství 10:6.

Následovala porážka 5:8 na půdě ambiciózní Plzně a kvalitní partie s nadupaným nováčkem Chance ligy Gardenline Litoměřice, kterému podlehl 4:6.

A že to nováček myslí se druhou ligou vážně, svědčí i to, že si na tréninkovou jednotku pozval Beniho Simitčiho z mužstva Benaga.

Do druholigového kolotoče nastoupí Liberečtí v neděli 2. října od 19.30 hodin v derby proti GMM Jablonec, za který nastoupí celá řada hráčů z Liberecka. Zápas se odehraje v Home Credit Areně míčovně.