"Byl to dost profesionální zápas, při kterém jsem si opravdu sáhl na dno. Hlavně ve třetím kole jsem vstal z mrtvých a ustál jsem to. Fakt to bylo tvrdý a oba jsme do toho dali všechno. Dostal jsem tři tvrdé bomby na koule, soupeř přišel o bod," řekl srdnatě vzdorující Záděra.

"Záděra prohrál, ale předvedl neskutečný výkon, dokonce byl jednou počítaný po brutálním kopu na hlavu, ale dostal se z toho a bojoval až dokonce. Sivák je tak první držitel titulu RFA," řekl za organizátory Martin Bláha.

A kdo se postaví do klece Sivákovi příště? "Šanci by po měl dostat Tadeáš Růžička, ten ho porazí ve 2. kole," uvedl liberecký bojovník Záděra.
 
"Až zaplatí prachy, tak do toho půjdu a klidně ho ukončím," konstatoval bez mrknutí oka a s kamennou tváří hráče pokeru Růžička.

Sivák okamžitě kontroval. "Já chci taky prachy a víc než Tadeáš. Jestli on chce jedničku, tak já jedničku a půl. U Patrika mi vadili dlouhé údery, tohle by byl jiný zápas," prohlásil Sivák. Už před bojem se Sivákem řekl, že se z nikoho nepo**re a za tím si dál "zlý chlapec" stojí.