FBC Liberec - Bulldogs Brno 9:8 pp (2:5, 2:3, 4:0 - 1:0)

Zápas začal pro domácí velmi dobře a v prvních pěti minutách vstřelil Ježek za asistence Saláta první gól. Za chvíli si oba pozice vyměnili, když Ježkovu střelu tečoval Salát. Vedení ale domácí dokonale ukolébalo. Ofenzivní esa Brna herní výpadek dokonale potrestala, když se dvakrát prosadil Koutný a Ondráček, jednu úspěšnou trefu přidal Fabián. To byla sprcha a 2:5.

Ve druhé třetině se již Liberečtí prezentovali mnohem lepším výkonem. Přestože Liberec byl více času na útočné polovině, Buldoci přidali další tři góly (Koutný 2 a Ondráček). Stav 2:8 ale domácí nezlomil. Všichni na střídačce věřili, že gól může stačit k návratu zpět do zápasu. Stalo se tak ve 35. minutě, kdy potrestal chybu obrany Ferdan. V poslední minutě snížil na 4:8 z úniku Salát.

Třetí část se pak byla pod libereckou taktovkou. Poměr střel 15:2 o tom napovídá. Hostům se však dlouho dařilo držet čtyřgólové vedení. A góly byly na spadnutí, jenže Král a Klucho nastřelili jen konstrukci branky. Nakonec se gólu domácí dočkali v 53., kdy přesilovku využil přesnou střelou Salát. Liberec pak tlačil svého soupeře v každém střídání. Nakonec finiš Libereckým vyšel dokonale zásluhou tref Ferdana, Krále a Ježka. Bylo 8:8 a šlo se prodloužení. V něm bylo vidět velké sebevědomí domácích. Nakonec se druhého bodu dočkali, když nervydrásající bitvu rozhodl liberecký hrdina Petr Salát svým čtvrtým gólem.

Branky: Salát 4, D. Ježek 2, Ferdan 2, Král.