Billy Boy Mladá Boleslav - FBC Liberec 5:4 pp (2:2, 2:1, 0:1 - 0:1)

Boleslavští drželi míček častěji na hokejkách a Liberec trpělivě bránil. Liberečtí přečkali nejprve své oslabení a pak při přesilovce skóroval Salát. Vedení ale vydrželo jen minutu, když chyby v defenzivě využil Novotný. A hned nato přidal druhý boleslavský gól Matěcha. Liberec dokázal za tři minuty srovnat krok, když si Boleslavští srazili do vlastní branky střílenou přihrávku Saláta.

Prostřední část začala pro Liberec velmi nešťastně, florbalisté Billy Boy dohrávali zbytek přesilovky z úvodní třetiny. Početní převahu zužitkoval střelou z dálky Gwuźdź. Po zaváhání mladoboleslavské obrany si poradil s brankářem Blažek a bylo 3:3. Domácí se snažili a Slaný je opět přivedl do vedení. Liberec mohl pak srovnat, jenže dvakrát střelu zastavila branková konstrukce.

Třetí třetina se stále odehrávala ve vysokém tempu, Boleslav i nadále odvážně presovala, čímž získávala spoustu míčků. Liberečtí ale podali v obraně spolehlivý výkon a vyvarovali se zbytečných chyb. Nakonec se hostům podařilo srovnat, když z dálky pálil David Ježek. Liberec hrál v pohodě a stále se soustředil na obranu. Domácí chvílemi hráli jakoby v křeči.

V prodloužení se po individuální chybě v blízkosti vlastní branky k míčku dostal Salát a jeho přihrávku umístil do branky neatakovaný Jakub Ježek.

Branky Liberce: Salát 2, Blažek, Ježek David, Ježek Jakub.