V první dvouch duelech narazil Liberec na Vítkovice. V úvodním duleu vyhrál 8:4 a v následné přestřelce remizoval 8:8. Postoupil i tak do semifinále, kde narazil na silný Chodov. 

1. zápas: FBC Liberec vs. 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:4 (5:1, 0:1, 3:2)

2. zápas: FBC Liberec vs. 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:8 (3:2, 2:0, 2:2)

Semifinále: 
Nejlepší třetinu na turnaji si liberečtí schovali na úvod utkání s Chodovem. FBC mohlo v prvních minutách zápasu několikrát skórovat, bohužel se tak stalo jen jednou po akcí Blažka s Wienerem. Chodov v průběhu první části srovnal díky povedené ráně Dufka a následně se dostal do vedení čtyři sekundy před koncem, když strejný hráč využil přesilovku svého mužstva. Z nejlepší patnáctiminutovky na turnaji tak Severočeši odcházeli poraženi 1:2.

Ve druhé části Chodov odskočil už na 1:3, nicméně černobílí si svůj sen o finále nechtěli nechat vzít. V početní převaze nejdříve snižoval Wiener a následně využil chybu v rozehrávce Chodova Blažek. Po dvou třetinách se tedy začínalo od nuly. Závěrečné dějství nabídlo napínavou podívanou, v níž měli několikrát blíže k vedení liberečtí, ale Hodík v brance Chodova držel svůj tým ve hře.

Totéž v klíčových chvílích předváděl na druhé straně Futschik, který bohužel nestačil na střelu Majera ze 42. minuty. Liberec se v závěru odhodlal ke hře bez brankáře, ale Dufek baseballovým úderem rozhodl o postupuChodova. Branka Blažka z poslední sekundy znamenala jen kosmetickou úpravu.

Zápasy očima trenéra Matěje Klucha: „Rozhodně se nemáma za co stydět, ba přímo naopak! V zápase jsme byli lepším týmem, tvořili jsme hru, hráli aktivně, bohužel jsme selhali v zakončení. Naopak soupeř byl velmi produktivní a nemilosrdně trestal, co jsme mu nabídli. V tom nás jednoznačně předčil,"podotkl trenér po zápase pro klubový web.

FBC Liberec vs. FAT PIPE Florbal Chodov 4:5 (1:2, 2:1, 1:2)

Zápas o 3. místo: 
Utkání o bronz by se dal shrnout do jedné věty: Výborný vstup a následně herní křeč s očekáváním, zda to vyjde nebo ne. Vedení 3:0 po úvodní třetině bylo pro Ševeročechy příjemné, v dalším průběhu utkání ale FBC bojovalo s kvalitou hry.

Nedělní program, kdy zápasy s Chodovem s Spartou dělilo přesně 57 minut naší pohodě rozhodně nepřispěl.  V úplném závěru již byla patrná únava zejména klíčových hráčů, čehož Sparta využila. Za stavu 3:3 následovalo prodloužení, v němž branka nepadla. Nájezdovou loterii pak ovládla Sparta.

Zápasy očima trenéra Matěje Klucha: „Tohle byl moc těžký zápas. První třetina nás asi namlsala, ale pravdou bylo, že jsme bojovali více sami se sebou než se soupeřem. S trochou herní vyzrálosti jsme to asi mohli dotáhnout k mediali. Případně s trochou štěstíčka – měli jsme na holi gól na 4:2 pár sekund před srovnáním Sparty a trefili tyčku na konci prodloužení. Čtvrté místo jakožto konečné umístění rozhodně bereme, je to pro nás úspěch a jsme za něj rádi. Mnohem radši jsme za florbal, kterým se prezentujeme. Sezona byla z našeho pohledu velmi úspěšná a my děkujeme všem, kteří nám s ní pomáhali," řekl Klucho pro klubový web. 

FBC Liberec vs. Acema Sparta Praha UNYP 4:3 po nájezdech (3:0, 0:1, 0:2 – 0:0)