V obou zápasech patřila libereckým florbalistkám poslední třetina. V Brně ji vyhrály 3:0 a v Olomouci dokonce 4:0.

Brno Židenice - FBC Liberec
3:4 (1:0, 2:1, 0:3)

Liberecké měly zpočátku drtivou převahu, avšak nedokázaly se prosadit přes velmi zahuštěné brankoviště. Domácím pak vyšel ojedinělý brejk. Ve II. třetině byly domácí stále zalezlé a jen málo míčků Liberce prošlo přes velké brankoviště. Na 1:2 snížila Paulovičová.

Židenice hrály jen na rychlé brejky, které jim vyšly a vedly 3:1. Domácí pokračovaly v defenzivní hře i v závěrečném dějství, jenže Libereckým se podařilo třikrát trestat nedůslednost obrany. Herně lepší Liberec si výhru za aktivitu zasloužil.

Branky: Krajčovičová 2, Svobodová - Paulovičová 2, Koníčková, Němečková.

FBS Olomouc - FBC Liberec
2:7 (1:2, 1:1, 0:4)

Domácí nastoupily do zápasu koncentrovaně a dokázaly přežít bez újmy počáteční tlak. Hra se postupně vyrovnala a ve 14. minutě se Olomouc dostala do vedení. Liberec pak využil svých zbraní, když v 17. byl důrazný na brankovišti a dvacet vteřin před sirénou ukázal i svou druhou zbraň – střelbu z dálky. A bylo 1:2. Ve II. třetině Liberec hned ve 2. minutě své vedení navýšil.

Olomouc poslal na hřiště třetí lajnu, která se hned při svém prvním střídání prosadila na 2:3. Olomoucké sice měly tlak, ale neměly střelbu. V posledním dějství se Liberecké prosadily počtvrté – 2:4. Domácí, které chtěly ještě snížit, postupně stále více otvíraly hru. To byla voda na mlýn pro hostující hráčky, které skórovaly ještě třikrát.

Branky: Matulíková, Šimoníková - Němečková 2, Matějková, Paulovičová, Kabeláková, Mlejnková, Lochmanová.

Liberecké se představí doma 27. a 28. listopadu.