Liberec - Chodov 7:3 (2:1, 3:0, 2:2)

Soupeřky měly lepší vstup a za necelé dvě minuty vedly. Liberecké se otřepaly a ve 4. minutě již vedly 2:1. V průběhu utkání Liberecké navýšily vedení až na 5:1. Poté, v závěrečné třetině, Chodov snížil na 3:5, ale vítězství si domácí hráčky nenechaly vzít a navíc přidaly další dva góly.

Branky Liberce: Leierová 2, Mlejnková 2, Kabeláková, Koníčková, Kosová.

Liberec - Chodov 3:2 pp (0:1, 2:0, 0:1 1:0)

Oba týmy měly řadu dobrých situací před brankou, ale jen Chodov dokázal jednu z nich v 16. minutě proměnit. Ve II. třetině se Liberecké konečně střelecky prosadily a byla to Cinkánová. Domácí pak využily pětiminutové přesilovky, z níž se trefila Koníčková. Vedení Crazy udržely do 53. minuty, pak soupeřky srovnaly. Šlo se do prodloužení, v němž se naštěstí po sedmi minutách prosadila Cinkánová a Liberec si tak mohl připsat třetí výhru ve čtvrtfinále.

Branky: Cinkánová 2, Koníčková.