Hosté se dostali po necelých dvou minutách do vedení, když Krupička potrestal chybnou rozehru domácích.

Vedení netrvalo dlouho a důrazem na brankovišti se natřikrát prosadil Palát. Znojmo se dostalo na koně a Sláma dokázal přidat domácí druhý gól. Naštěstí Křenek vypálil z dálky a srovnal. Znojmo bylo nebezpečnější, ale v brance se činil Ponomarev. V 15. minutě pálil opět z dálky Štěpánek a bylo 3:2 pro Liberec. Navíc Klucho nastřelil spojnici.

Ve II. třetině pokračoval florbal plný osobních střetů. Po jednom z nich se domácí prosadili z volného úderu Martínkem. Po dvou minutách Krupička aktivním napadáním nejdříve vystihl rozehrávku, a poté si zkušeně poradil s gólmanem – 3:4.

Ve třetí třetině Krupička ideálně předložil míček Křenkovi a bylo 3:5. Až do 50. minuty měl Liberec zápas pod kontrolou. Jenže pak Znojmo ještě zvýšilo obrátky a spoléhalo na nastřelované balónky směrem na branku Ponomareva.

Situace to byly mnohdy nepřehledné a Znojmo navíc tlak umocnilo přesilovkou. Tu sice Liberec přečkal, přesto pět minut před koncem domácí snížili na 4:5. Jenže za minutu Havrda parádně našel Krupičku, který završil na 6:4 pro Liberecké. Ke konci odmítl přidat další úspěch Salát, který neproměnil trestné střílení.

Branky Liberce: Krupička 3, Křenek 2, Štěpánek.

Ve čtvrtek 23. října hraje Liberec v hale Dukly extraligovou předehrávku s Mladou Boleslaví. Začátek utkání je v 19 hodin.