Krátké přestávky se jim pak dostalo při reprezentační pauze, takže si borci trenérů Skružného a Dingy užili volný víkend. Nyní ale začíná další florbalová štace, která bude končit až před Vánocemi. První zastávkou bude domácí zápas se Spartou, který se hraje v neděli od 16 hodin v hale Dukly v Jeronýmově ulici.

Severočeši v posledních dnech prokázali lepší výkony, v utkáních s Kladnem a Future za to byli odměněni vždy po třech bodech. Svou vzrůstající formu budou chtít jistě potvrdit i proti soupeři z Prahy.

Oporou mezi tyčemi je letos Lukáš Bauer, který má průměr obdržených branek na zápas pod pět gólů. Ivan Ponomarev má v současnosti bohužel problémy se zády, proto jeho mladší kolega dostává prostoru víc, než asi čekal. Útok stále tápe, leč proti Future si s chutí zastřílel, nejvíce pak Vojta Krupička, autor hattricku. Na čele bodování je pak Petr Salát s 9 body (2+7).

Ženy FBC Crazy Girls Liberec odehrají o víkendu dva extraligové zápasy na Moravě – dnes od 18.30 hodin v Brně–Židenicích, zítra od 17.00 v Olomouci.

(fbc, jsj)