FBC Liberec - Pedro Chodov 8:7 (2:3, 4:1, 2:3)

Hosté během prvních sedmi minut předvedli pohledné akce a vedli 2:0. Liberec ale nesložil zbraně a po aktivní hře stihl vyrovnat. Na 1:2 snižoval Vojtěch Krupička po vyřešeném přečíslení dvou na jednoho. Chvíli nato srovnal Jaroslav Král, který využil standardní situaci. Liberec se tlačil za dalšími brankami, jenže hostující Běhavý prostřelil gólmana Svobodu.

Ve druhé třetině byli domácí u míčků rychleji a v soubojích důraznější. Výborné představení navíc rozjel David Ježek, kterému se dařilo. Nejdříve srovnal na 3:3, pak po jeho střele přidal další gól Král a poté Ježek střelou z dálky navýšil na 5:3. Po jeho trefě opustil své brankoviště gólman Binder, který působil stejně nesoustředěně jako celý Chodov. Hosté snížili, přesto se domácí zlomit nenechali. Naopak Král zvýšil na 6:4 a dovršil tak hattrick.

Na začátku poslední třetiny Chodov dal pátý gól, i když při dorážce skákajícího míčku se mohlo pískat. Hosté pokračovali v tlaku, který vyvrcholil vyrovnáním na 6:6. Za minutu opět napřáhl z dálky Ježek a korunoval svůj výkon třetím gólem v utkání (7:6). Chvilku na to byl vyloučen domácí Valeš a z přesilovky bylo srovnáno. V 56. byl faulován Blažek a trestné střílení využil Valeš. Bojovalo se do poslední chvíle a Vážný sice skóroval, jenže domácímu kapitánovi nebyl uznán pro vysokou hůl.

Branky: 12., 25. a 38. Král, 21., 28. a 56. D. Ježek, 10. Krupička, 56. Valeš - 3. a 44. Jendrišák, 31. a 56. Kotlas, 7. Klápa, 15. Běhavý, 55. Zozulák. Vyloučení: 2:3, využití: 2:1.