Zápas v úvodních minutách naznačil, v jakém duchu se utkání povede. Liberec hrál častěji s míčkem, Fbš poté hrozilo převážně z brejkových situací. Ve 13. minutě se měnilo skóre - do volného prostoru si seběhl Teemu Tuhkanen, jeho volání o přihrávku vyslyšel Petr Salát a finský obránce z první přesně trefil pravý horní růžek Mückovi branky. Z úvodního dějství to ovšem bylo vše, přesto Liberec koncentrovaným výkonem dával najevo herní vyspělost oproti pražskému celku.

Fbš JUREX Bohemians - FBC Liberec 1:7 (0:1, 1:4, 0:2)

Na začátku prostřední třetiny se rychle trefila Bohemka. Janů pálil z dálky, jeho střelu Bauer kryl, na dorážku Jakoubka ale byl krátký. Liberec neotálel a za minutu přidal druhý gól, když Salátovu nahrávku doklepl za Mückova záda Štěpán Matěcha. Na dlouhé chvíle to ale bylo z výčtu zajímavých akcí opět vše. Změnilo se to až v závěru druhé části, kdy se dvakrát trefil Marek Štěpánek, kterého se Štěstěna držela zuby nehty.

Nejdříve „podstřelil“ z volného úderu gólmana Bohemky, následně ho v přesilovce přeloboval. Mezi jeho přesné zásahy se ještě vklínila souhra bratří Krupičků, když Vojta zužitkoval přesnou střelou nahrávku Honzy.

Začátek třetí části zvládli Liberečtí zkušeně, když nedovolili Pražanům gól, a to i přes dvě vyloučení Derky. Definitivní konec nadějím domácích zařídil Král, který se chopil volného míčku a nekompromisně zavěsil. Jeho trefa ale jakoby Liberec ukolébala, a ten kupil chyby. Bohemka ale nedokázala trestat. Buď byly proti tyče Bauerovy brány, nebo střelecká nemohoucnost. V závěru se ještě prosadil Matěcha na 7:1.

Branky: Matěcha 2, Štěpánek 2, Tuhkanen, V. Krupička, Král.